Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Sprawdź kod online na zakupy

Sprawdzam

na stronę

Tissot

Tissot to szwajcarska marka, która w swojej ofercie posiada wysokiej klasy zegarki damskie oraz męskie. Firma Tissot powstała w 1853 roku z siedzibą w Szwajcarii. Obecnie zegarki marki Tissot sprzedawane są w 160 krajach na świecie.

Hasło renomowanej szwajcarskiej marki to #ThisIsYourTime. Piękno zmienia się z czasem, lecz każdy moment posiada swój czar. Motto marki Tissot to finezja kształtów, precyzja mechanizmów i innowacje, które zmieniają myślenie o szwajcarskich zegarkach. To jest Twój czas.

W swojej ofercie marka Tissot posiada zegarki dotykowe. Jest to kolekcja T-Touch – nowoczesne zegarki, które posiadają szereg przydatnych funkcji uruchamianych za dotknięciem palca na szkle. Pokłonem w stronę tradycji, jakie posiada szwajcarska manufaktura, jest kolekcja T-Gold. Od samego początku po dziś dzień firma oferuje zegarki wykonane z 18-karatowego złota. Tissot ma w swojej ofercie również zegarki kieszonkowe. Stylowo wykonane o klasycznym wyglądzie czasomierze zachwycają swym wyglądem. T-Pocket to część dumnego dziedzictwa prestiżowej marki. Jako, że szwajcarska firma pełni rolę oficjalnego chronometrażysty w ponad 15 różnych dyscyplinach nie mogło zabraknąć kolekcji T-Sport. Pasja, precyzja i awangardowy wygląd w jednym. Zegarki stworzone z myślą o miłośnikach retro oraz modeli historycznych można odnaleźć w kolekcji Heritage – są to modele reedytowane sprzed lat. Nie można zapominać również o kolekcji T-Classic czyli ponadczasowe modele, które przez wiele lat zachwycają swoim wyglądem czy elegancją. Niektóre z nich znajdują się w ofercie od ponad 20 lat.

Jednym z ambasadorów szwajcarskiej manufaktury jest Marc Marquez – Mistrz Świata w wyścigach motocyklowych w kategorii MotoGP™ . Należy też wspomnieć o graczu NBA Klayu Thompsonie dla którego marka Tissot to synonim skuteczności i niezawodności.

Oficjalnym dystrybutorem marki Tissot w Polsce jest sieć Jubitom. W swojej ofercie posiadamy zegarki damskie oraz męskie Tissot z następujących kolekcji: Heritage, T-Classic, T-Gold, T-Pocket, T-Sport, T-Trend oraz Touch Collection.