Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Swarovski

Kryształy Swarovskiego to luksusowa kolekcja kryształów najwyższej jakości produkowana przez austriacką firmę. Dostępne w ponad 100 tysiącach kolorów, form i wielkości. Ze względu na to bogactwo bardzo często wykorzystywane są w jubilerstwie. Zdobią one pierścionki, naszyjniki, bransolety, zegarki, kolie czy zawieszki. Połączone ze srebrem, żółtym czy różowym złotem robią olśniewające wrażenie na użytkownikach. Łudząco przypominają diamenty – dorównują im swoim pięknem. Szkło kryształowe wykorzystywane przez austriacką markę charakteryzuje się wyjątkową czystością szkła oraz precyzją szlifu. Atutem tych kamieni jest również ich cena – jest ona dużo przystępniejsza niż kamieni szlachetnych. Logo Swarovskiego to nazwa marki z emblematem kryształowego łabędzia – znane jest od 1988 roku.

Założycielem firmy Swarovski był Daniel Swarovski. Urodzony w ojczyźnie szkła kryształowego czyli Czechach, szukał ciągle innowacji, które pomogłyby usprawnić obróbkę materiału. I tak oto w 1892 roku opatentował wynalezioną elektryczną maszynę do szlifowania szkła kryształowego. Trzy lata później w 1895 roku Daniel Swarovski wraz z rodziną przeprowadza się do Austrii aby tam dalej tworzyć. Ponad wiek temu, kiedy światło elektryczne dopiero zaczynało podbijać świat, Swarovski zaczął swoją przygodę z naturalnym światłem, aby móc zbudować kryształowe imperium.

Swarovski współpracuje także z uznanymi projektantami mody jak Christian Dior, Giorgio Armani czy Jean Paul Gaultier. Angażuje się również kulturowo – często stroje kostiumowe w filmach wykorzystują kamienie Swarovskiego.

Kolekcja biżuterii Swarovski skusi swoim blaskiem każdą kobietę. Bogaty asortyment produktów spodoba się nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Magiczny świat błyszczącej się biżuterii przyciągnie każdego. Kryształy są kochane przez eleganckie i chcące dobrze wyglądać kobiety ale również i przez mężczyzn, którzy lubią znaczące acz subtelne oznaki luksusu.

Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem firmy Swarovski w Polsce. W swojej ofercie posiadamy wiele dzieł tej renomowanej marki m. in. pierścionki, zegarki, kolczyki, naszyjniki, bransolety czy spinki do mankietów. Wszystko to w pięknym skrzącym się stylu. Do kupienia w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie online.