Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Touch Collection

Tissot Touch Collection

Marka Tissot stawia przede wszystkim na ciągle doskonalenie się w produkcji szwajcarskich zegarków. Skutkiem tego eksperymentatorstwa są modele czasomierzy z rodziny Touch Collection. W 1999 roku szwajcarska firma wprowadziła na rynek pierwszy w historii zegarek dotykowy. Wielofunkcyjny zegarek z technologią dotykową był rewolucyjny jak na swoje czasy. Prosty w obsłudze wynalazek podbił serca miłośników innowacyjności. 9 lat później, w 2007 roku, zostaje zaprezentowany model T-Touch Expert, który cechuje się zwiększoną funkcjonalnością oraz większą wodoszczelnością. Jednak jednym z największych osiągnięć to zaprezentowany światu, w 2014 roku, Tissot T-Touch Exert Solar – pierwszy w historii dotykowy zegarek zasilany energią słoneczną.

Zegarki z kolekcji Touch Collection to czasomierze doprecyzowane w najdrobniejszych detalach od mechanizmów po sam design. Łączą w sobie sportowe wzornictwo z klasycznym wyglądem. Każdy z nich posiada bransoletę, lub wykonany ze skóry naturalnej, bądź tworzywa sztucznego, pasek. Zegarki te spodobają się każdemu fanowi nowinek technologicznych.

Wszystkie zegarki z kolekcji Touch Collection posiadają dotykowe szkło przez które wybiera się ulubione funkcje. Rewolucyjny dotykowy panel jest osadzony w szkiełku chroniącym tarczę zegarka. Jest to swoisty „kokpit” pozwalający sprawnie korzystać z wszystkich funkcjonalności czasomierzy. Są to np. wskaźnik wyczerpania baterii, prognoza pogody, kompas, regata, stoper, podświetlenie, wieczny kalendarz i wiele innych. Czasomierze posiadają wbudowany panel słoneczny na tarczy, który wykorzystuje do działania dowolne źródło światła. Pomimo tych wszystkich funkcji, zegarki marki Tissot są bardzo proste w obsłudze.

Nowoczesna, dynamiczna i stylowa forma zegarków Tissot zachwyci każdego fanatyka innowacji. To mechaniczna awangarda zamknięta w kopercie szwajcarskich czasomierzy. Niezawodne mechanizmy to gwarancja użyteczności na wiele lat. Nowatorskie podejście do tworzenia zegarków oraz wybór materiałów sprawiły, że marka Tissot stałą się ikoną dla całego zegarmistrzostwa.

Szwajcarskie zegarki z kolekcji Touch Collection są w ofercie oficjalnego dystrybutora marki Tissot w Polsce, czyli sieci salonów Jubitom. Damskie oraz męskie zegarki są do kupienia w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie online.