Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Ulysse Nardin

Ulysse Nardin to szwajcarska manufaktura znana z produkcji prestiżowych damskich oraz męskich zegarków. Firma powstała w 1846 roku i do dzisiaj zachwyca klientów precyzją, elegancją oraz ponadczasowym wdziękiem. Szwajcarską manufakturę cechuje nieprzemijająca jakość oraz unikatowość doceniana przez koneserów zegarmistrzostwa. Ambasadorami marki są osoby związane z morzem i przygodami, tacy jak snowboardzista Mathieu Crépel czy fotograf Sebastian Copeland.

Pionierska marka inspirowana jest morzem dlatego w jej nazwie ważnym znakiem jest kotwica, a same zegarki często nawiązują do motywów marynistycznych. Morskie inspiracje są wszechobecne jeśli chodzi o kolekcje tej renomowanej marki.

Linia The Marine jest ukłonem w stronę ponad stuletniej historii morskich chronometrów. Kolekcje tę cechują duże, czytelne tarcze, duża dokładność oraz odporność na zmienne warunki pracy. Do tej grupy zaliczyć można kolekcję Marine Chronograph, Marine Chronometer czy Marine Tourbillon.

Diver to linia dedykowana wszystkim poszukiwaczom przygód na morzu. Wodoszczelne zegarki damskie oraz męskie, które nie zawiodą nawet w najgorszych warunkach pogodowych, takie jak Diver, Diver Chronometer czy Diver Lady.

Trzecia linia - Classico - to hołd złożony najbardziej szanowanym tradycjom zegarmistrzostwa. Klasyczne zegarki, które zachwycają swoim ponadczasowym pięknem można odnaleźć w kolekcjach Classic Dual Time, Classico czy Classico Jade.

Ulysse Nardin to jednak nie tylko przywiązanie do tradycji i sportu; to również innowacja, przecieranie nowych ścieżek, odkrywanie nowych możliwości. Marka Ulysse Nardin przesuwa granice czasu i odkrywa zasady co można, a czego nie można zrobić. Każda odkryta innowacja w szwajcarskiej manufakturze to powód do dumy. Dlatego powstaje kolekcja Freak, która jest dosłownym laboratorium na nadgarstku użytkownika. Hasło marki to #FreakMeOut – innowacja, niczym graficzny wizerunek rekina poruszającego się w miejskich przestrzeniach, ma zadziwić możliwościami szwajcarskich zegarków tworzonych przez Ulysse Nardin.

Sieć salonów Jubitom oraz sklep internetowy ma w swojej ofercie zegarki damskie i męskie prestiżowej marki jaką jest Ulysse Nardin. W sprzedaży znajdują się kolekcje: Classic Dual Time, Classico, Classico Jade, Diver, Diver Chronometer, Dual Time, Dual Time Lady, El Toro, Freak Collection, Lady Diver, Marine Chronograph, Marine Chronometer, Marine Diver, Marine Diver Chronograph, Marine Regatta, Marine Tourbillon, Perpetual Ludwig, Skeleton Tourbillon, Skeleton X, Sonata oraz Torpilleur.