Jubitom - ogólnopolska sieć salonów jubilerskich pochodząca z Trójmiasta, posiadająca ponad 30 prestiżowych salonów na terenie całego kraju.

Ambicją JUBITOM jest oferować najwyższej jakości ekskluzywną biżuterię z diamentami i kamieniami szlachetnymi, proponujemy również szeroką ofertę biżuterii złotej, srebrnej oraz fashion.

Zapewniając naszym klientom ekspercki poziom obsługi wyróżniamy się w segmencie dóbr luksusowych. Zegarkowe portfolio Jubitom obfituje w najbardziej prestiżowe i cenione brandy.

Jesteśmy oferentem marek Omega, IWC Schaffhausen, Ulysse Nardin, Tag Heuer oraz wyłącznym dystrybutorem manufaktur Carl F. Bucherer i Corum.

W największych miastach Polski oferujemy także kolekcje zegarków Longines, Rado, Frederique Constant, Epos, Tissot, Certina.

Jubitom
Concierge
Service

Zapraszamy do skorzystania z jedynej w Polsce dedykowanej obsługi wyspecjalizowanych doradców w segmencie biżuterii i zegarków.

W portfolio Jubitom Concierge Service ponad 30 brandów zegarkowych oraz szeroki asortyment biżuterii złotej i diamentów.

O biżuterii i zegarkach wiemy wszystko

email: jcs@jubitom.com
tel. 500-38-38-38

marki dostępne w wybranych salonach JUBITOM

Salon
Map

email:
jcs@jubitom.com

tel.:
500-38-38-38