Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -40%

Zobacz szczegóły

Heritage

na stronę

Tissot Heritage

Marka Tissot istnieje na rynku zegarmistrzowskim już od ponad 160 lat. Renomowana firma tworzyła historię aranżacji niezwykłych szwajcarskich czasomierzy. Mając w pamięci miłośników stylu retro stworzyła kolekcję Heritage, w której pasjonaci odnajdą wymarzone modele szwajcarskich zegarków. Jest to kolekcja, która inspirowana poprzez historyczne modele reedytuje je i wydaje na nowo.

Zegarki z kolekcji Heritage to modele, które odegrały wyjątkową role w przeszłości. Prestiżowa marka wskrzesza historie co gwarantuje stały poziom estetycznego piękna, klasy oraz ponadczasowości. W ofercie marki Tissot można odnaleźć proste, typowo klasycznie wystylizowane zegarki, jak i współczesne wariacje dotyczące desingu vintage. Każdy model jest współczesną interpretacją swego historycznego pierwowzoru. Szwajcarska marka, chcąc oddać oryginalny charakter reedytowanych zegarków, w niektórych przypadkach stosuje takie same materiały jak te, których używano przed laty – takim przykładem jest szkło hesalitowe.

Jednym z takich ożywionych modeli jest męski zegarek Tissot Navigator. Został przywrócony do swej świetności z okazji 160 rocznicy powstania firmy. Jest to reaktywacja zegarka stworzonego przez szwajcarską manufakturę na 100-lecie istnienia marki Tissot w 1953 roku. Jest to model dla mężczyzn lubiących elegancję i klasę. Reprezentatywna tarcza zegarka i klasyczny skórzany pasek to coś co pasjonaci czasomierzy uwielbiają najbardziej. Wspomnieć trzeba, że na tarczy szwajcarskiego zegarka widoczne są 24 strefy czasowe. Tissot Navigator to zegarek certyfikowany – ze względu na swoją precyzję, funkcjonalność oraz dokładność, zyskał miano chronometru. Jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych modeli kolekcji Heritage.

Jednym z bardziej niekonwencjonalnych modeli jest Banana Centenary Edition. Kultowa prostokątna koperta, skórzany pasek oraz tarcza zegarka, która znowu zachwyca. Niesymetryczne oznaczenia godzinowe o nieregularnych kształtach mają fanów na całym świecie. Elegancja połączona z uniwersalnością oraz zabawą.

Kolekcja Heritage to nie tylko szwajcarskie zegarki, to tradycja i historia zamknięta w jednym urządzeniu. Oficjalny dystrybutor marki Tissot w Polsce czyli sieć salonów Jubitom posiada w swojej ofercie zegarki damskie oraz męskie. Ofertę zegarków Tissot Heritage znaleźć można również w sklepie internetowym Jubitom.