Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Carl F. Bucherer

Rok 1888 jest momentem założenia szwajcarskiej firmy Carl F. Bucherer. W ofercie tej marki można znaleźć luksusowe zegarki damskie i zegarki męskie mechaniczne dla osób o wysublimowanym guście, lubiących bogate zdobienia i stylowy wygląd.

Prestiżowa marka Carl F. Bucherer to szwajcarska firma zegarmistrzowska z siedzibą w Lucernie, w samym sercu Szwajcarii. Ta szwajcarska manufaktura jest w rękach rodziny Bucherer od trzech pokoleń, co czyni ją jedną z najstarszych luksusowych szwajcarskich manufaktur zegarmistrzowskich.

Markę Carl F. Bucherer wyróżnia specjalne podejście do produkcji ich arcydzieł. Wszystkie zegarki są tworzone ręcznie, z myślą o użytkownikach. Ponadczasowy wygląd zawdzięczają ciągłym rewizjom istniejących designów, szukaniu sposobów na minimalizm i usprawnienie mechanizmów. Szwajcarskie zegarki marki Carl F. Bucherer wyróżnia trwałość i niezawodność. Wszystkie produkty są chronione przed próbą fałszerstwa za pomocą specjalnej technologii laserowej. Każdy z zegarków posiada unikalny podpis na powierzchni mechanizmu naniesiony za pomocą dyfrakcyjnej nanostrukturyzacji.

Wśród modeli wydanych przez szwajcarskich zegarmistrzów każdy może odnaleźć coś dla siebie. Kolekcja Patravi to najwyższy standard inżynierii. Precyzja wykonania łączy się tam z eleganckim designem. Carl F. Bucherer pomyślał też o kobietach chcących podkreślić swoją niezależność poprzez biżuterię i dlatego stworzył kolekcję Alcaria, która łączy niezwykły kunszt zegarmistrzowski z bogatymi zdobieniami.

W 2013 roku szwajcarska firma obchodziła swoje 125 urodziny. Prezes marki świętując rocznicę zaplanował międzynarodowe show, gdzie zaprezentował wachlarz osiągnięć szwajcarskiej manufaktury w liczbie ponad dwustu zegarków oraz opowiedział historię z nimi związane. Jednak renomowana marka jaką jest Carl F. Bucherer to nie tylko podążanie za klasyką i patrzenie na to co już było. W 2016 roku logo firmy zaprezentowano w hoolywodzkiej produkcji Deadpool 2, gdzie zegarki nie służyły już tylko do odczytywania godziny, ale także do przemieszczania się w czasie.

Jubitom jest autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marki Carl F. Bucherer. W ofercie posiadamy szwajcarskie zegarki damskie oraz szwajcarskie zegarki męskie tej renomowanej marki. Prestiżowa marka Carl F. Bucherer udostępnia w salonach Jubitom (Gdańsk, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław)  oraz w sklepie internetowym modele z następujących kolekcji: Adamavi, Alcaria, Manero, Pathos oraz Patravi.