Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

T-Classic

na stronę

Tissot T-Classic

Tissot istnieje na szwajcarskim rynku zegarmistrzowskim od 1853 roku. Szwajcarska marka wyprodukowała wiele modeli zegarków, które zapisały się jako niezwykle kunsztowne w historii zegarmistrzostwa. Czasomierze z kolekcji T-Classic to oferta dla miłośników nieśmiertelnej klasy i wytwornej elegancji. Wzornictwo jakie wykorzystuje renomowana firma jest ponadczasowe, dlatego poszczególne modele są w ofercie ponad 20 lat. Jednocześnie marka Tissot stosuje tradycyjne dekoracje zegarmistrzowskie dzięki, którym zegarki z tej kolekcji wyróżniają się na tle całej oferty.

W kolekcji T-Classic odnaleźć można najbardziej znane rodziny z oferty Tissot – Le Locle, Tradition, PR100, Carson Premium czy Gentelman. Są to cuda inżynierii z doskonałym automatycznymi mechanizmami, zamknięte w przepięknych formach. W kolekcji T-Classic odnaleźć można tradycyjne zegarki na pasku bądź bransolecie, które odznaczają się perfekcjonistycznym oraz godnym pochwały stylem. Rzemieślnicy ze szwajcarskiej firmy stosują do dekoracji tradycyjne zegarmistrzowskie rodzaje zdobień, jak gilszowanie, pasek genewski czy szlif perłowy. Kilka czasomierzy z kolekcji T-Classic zostało wyróżnionych w prestiżowym konkursie Concours International de Chronometrie.

Zegarki z kolekcji T-Classic nadają nowoczesnemu zegarmistrzostwu marki Tissot odrobinę nostalgii. Współczesna technologia zostaje zamknięta w okrągłej kopercie wykonanej z najwyższej jakości stali szlachetnej. Kształt cyferblatu to gwarancja przejrzystości i niezawodności. Spodoba się wszystkim miłośnikom ponadczasowej klasy.

Elitarna kolekcja od samego początku bierze czynny udział w kreowaniu wizerunku marki Tissot. Precyzyjne mechanizmy i elegancki design to podstawa niesamowitego dorobku zegarmistrzostwa w kolekcji T-Classic. Są to tradycyjne zegarki oznaczone etykietą SWISS MADE, będące przykładem rzemieślniczego kunsztu oraz miłości i przywiązania do tego co się robi. To spełnione marzenie o ponadczasowej elegancji i godzinach zamkniętych w perfekcyjnym mechanizmie. Idealnie dopełni wizerunek mężczyzny lubiącego klasę oraz kobiety ceniącej sobie elegancję.

Sieć salonów Jubitom posiada w swojej ofercie ponad 300 modeli z kolekcji T-Classic. Szwajcarskie zegarki prestiżowej firmy Tissot do kupienia są w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.