Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Omega

OMEGA jest synonimem doskonałości, innowacyjności i precyzji. Firmę nieustannie definiuje pionierski duch, o czym świadczą podboje oceanów i przestrzeni kosmicznej. Od 1965 r. OMEGA Speedmaster jest noszona na każdej misji NASA, w tym na wszystkich sześciu lądowaniach na Księżycu i wielu największych eksploracjach poza Ziemią.

OMEGA to również marka aktywnie zaangażowana w mierzenie czasu w sporcie. Oprócz współpracy w golfie, żeglarstwie, lekkiej atletyce i pływaniu, OMEGA od 1932 r. pełni również funkcję oficjalnego chronometrażysty Igrzysk Olimpijskich. Rola ta obejmowała nie tylko precyzyjne odmierzanie czasu w wielu różnych dyscyplinach sportowych, ale także konsekwentne rozwijanie niezbędnego sprzętu, na którym polegają dzisiejsi sportowcy.

Prawdopodobnie najbardziej znaną postacią, która wybrała zegarek OMEGA jest James Bond. Od 1995 r. szpieg i jego OMEGA Seamaster są nierozłączni, a partnerstwo to jest rozpoznawalne na całym świecie.

Obecnie OMEGA rozwija cztery główne kolekcje zegarków. W salonach JUBITOM w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz w sklepie internetowym dostępne są modele z kolekcji: Constellation, Seamaster, Speedmaster oraz De Ville.