Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Sprawdź kod online na zakupy

Sprawdzam

na stronę

Certina

Certina jest szwajcarską marką zajmującą się produkcją zegarków damskich oraz męskich. Szwajcarski producent działa od 1888 roku. Nazwa Certina pochodzi od łacińskiego „certus” co znaczy „bezpieczny”. Symbolem marki jest skorupa żółwia, która symbolizuje wytrzymałość oraz ponadczasowość.

Renomowana marka w myśl swojej filozofii stawia nacisk na wysoką jakość rzemiosła, nowoczesną technologię oraz sportowego ducha. Trzy główne hasła opisujące te szwajcarskie zegarki to: niezawodność, precyzja oraz innowacyjność. Wszystkie zegarki wyprodukowane przez firmę Certina posiadają oznaczenie pochodzenia i znak jakości „Swiss made”.

Marka Certina towarzyszyła w wielu sportowych wyczynach, od wspinaczki na szczyt Dhaulagiri w zachodnim Nepalu po podwodne eksperymenty prowadzone przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych. Cały asortyment renomowanej szwajcarskiej marki cechują stylowe akcenty połączone z doskonałymi właściwościami technicznymi.

Marka posiada cztery główne grupy kolekcji. Pierwsza z nich to Aqua, w której królują kolekcje cechujące się wytrzymałością i wodoszczelnością, takie jak Ds Action, Ds Action Lady czy Ds Action Diver. Następna to Heritage, której ponadczasowość inspirowana jest tradycją. Nawiązuje ona do różnych aspektów historii zegarmistrzostwa – łączy minione czasy z przyszłością. Do tej grupy zaliczają się kolekcje Ds PH200M czy Ds-1 Powermatic 80. Marka Certina jest niezwykle przywiązana do sportu nie bacząc na konkurencje. Pasja, wysoka wytrzymałość, precyzja i wyzwania – to główne hasła opisujące kolekcje Ds Podium, Ds 2, Ds Eagle czy Ds Sport. Jest to trzecia grupa Sport jaką ma w swojej ofercie szwajcarska firma. Ostatnią kategorią są damskie oraz męskie zegarki miejskie czyli zestaw Urban. Ds Caimano Lady, Ds Podium Powermatic 80 czy Ds Stella.

Hasło „Count on me” staje się filozofią marki Certina. Niezawodność, precyzja i trwałość to cechy charakterystyczne szwajcarskiej manufaktury. Dzięki tym atutom na tę renomowaną markę można zawsze liczyć.

Oficjalnym dystrybutorem marki Certina w Polsce jest firma Jubitom. W ofercie sprzedaży w salonach znajdujących się m.in. w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i w wielu innych miastach oraz w sklepie online posiadają m. in. następujące kolekcje: DS2, DS4, DS4 Big Size, DS8, DS Action Diver, DS Action Lady, DS Caimano Gent, DS Caimano Lady, DS First Lady Ceramic, DS Eagle, DS Podium, DS Podium Lady.