Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Próba i kolor

Obrączki oferowane przez Jubitom wykonywane są ze złota próby 585 lub 333. Ponadto znajdziecie Państwo w naszej ofercie obrączki z platyny oraz z dodatkiem palladu. Oprócz klasycznego żółtego złota proponujemy obrączki z białego, różowego złota jak i wielobarwne.

Przekrój i szerokość

Istotną cechą obrączek jest ich profil. Wybór profilu jest kwestią własnych upodobań estetycznych, ale warto pamiętać o wygodzie noszenia obrączki. Komfort przy noszeniu obrączki o tej samej średnicy może być inny przy różnych profilach wewnętrznych obrączek. W naszej ofercie na pewno znajdziecie Państwo model, który spełni Wasze oczekiwania.

Chcąc sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów, Jubitom oferuje zróżnicowaną szerokość obrączek od 2 mm do 8 mm.

Oprawa kamieniami szlachetnymi

Oprawa kamieniami szlachetnymi

Chcemy sprawić, aby Państwa obrączki były wyjątkowe i niepowtarzalne. Proponujemy wzbogacić je o diamenty naturalne, laboratoryjne lub cyrkonie. Wszystkie obrączki z kamieniami szlachetnymi zostają opatrzone Certyfikatem Jubilerskim Jubitom, który potwierdza ich jakość.

Grawerowanie w prezencie

Na Państwa życzenie, na wszystkich obrączkach z kolekcji Jubitom bezpłatnie wygrawerujemy tekst, który w specjalny sposób będzie upamiętniał tę wyjątkową chwilę w Waszym życiu. Co grawerujemy? Grawerem mogą być imiona, data ślubu bądź też symbol, znak graficzny. Grawer wykonujemy bezpłatnie do 3 miesięcy od daty zakupu obrączek.