Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki aż do -70%

Do końca pozostało:

Zobacz więcej

Kolor i próba złota

Wszystkie obrączki oferowane przez Jubitom wykonane są z żółtego lub białego złota. Znakomita część oferty to obrączki bicolor, będące połączeniem zarówno białego jak i żółtego złota. Obrączki wykonane z białego złota dodatkowo pokrywane są warstwą rodu. Zwiększa to ich trwałość oraz podnosi walory estetyczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie obrączki próby 585.

Profil i szerokość obrączek

Aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów Jubitom oferuje zróżnicowany profil (kształt) obrączek: od płaskich, poprzez wyoblone i wklęsłe, a także zróżnicowane szerokości obrączek: od 3 do 8 milimetrów.

Dostępne są także zróżnicowane szerokości obrączek: od 3 do 8 mm.

Rodzaje wykończenia obrączek

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rodzaje wykończenia powierzchni obrączek: błyszczące, satynowe, piaskowane, szczotkowane czy diamentowane. Poler wygładza obrączkę i nadaje jej blasku. Satyna matowi jej powierzchnię, nadając jej „satynową” fakturę. Piaskowanie to rodzaj matowienia przypominający w dotyku piasek. Aby sprostać indywidualnym upodobaniom i potrzebom oferujemy zarówno ponadczasowe wzornictwo klasyczne, jak też nowoczesne, wyszukane formy.

Wszystkie obrączki są wykonane bezszwowo (nie posiadają łączeń na całym obwodzie) w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Aby podnieść ich odporność na zużycie i zarysowania stosujemy dodatkowo specjalne utwardzenie.

Oprawa kamieniami szlachetnymi

Oprawa kamieniami szlachetnymi

Aby sprawić, że Państwa obrączki będą niepowtarzalne i wyjątkowe, wybrane modele proponujemy wzbogacić cyrkoniami bądź brylantami od 0,01ct do 0,03ct o parametrach czystości i barwy diamentu SI/H. Wszystkie obrączki wzbogacone diamentami jednocześnie opatrzone zostają Certyfikatem Jubilerskim Jubitom, potwierdzającym jakość diamentów i wystawionym przez certyfikowanych rzeczoznawców diamentów.

Grawerowanie w prezencie

Na Państwa życzenie, na wszystkich obrączkach z kolekcji Jubitom bezpłatnie wygrawerujemy tekst, który w specjalny sposób będzie upamiętniał tę wyjątkową chwilę w Waszym życiu. Co grawerujemy? Datę ślubu, imię, inicjał lub pseudonim współmałżonka, sentencje… jedynym ograniczeniem graweru jest obwód obrączki. Krój pisma proponowany to kursywa bądź litery drukowane.