Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -30%

Zobacz szczegóły

T-Sport

na stronę

Tissot T-Sport

Szwajcarska firma Tissot w swojej ofercie posiada nie tylko zegarki klasyczne ale również sportowe. Nic w tym dziwnego - marka Tissot pełni rolę oficjalnego chronometrażysty w ponad 15 różnych dyscyplinach. Kolekcja T-Sport to szwajcarskie zegarki zrobione z pasją dla fanów adrenaliny. Wzornictwo niektórych modeli inspirowane jest dyscyplinami sportowymi, z którymi renomowana marka jest związana - takie jak wyścigi rowerowe czy samochodowe. W swojej ofercie ma min. czasomierze posiadające bezele przypominające wyglądem tarcze hamulcowe motocykli, bądź przyciski w kształcie klamek hamulcowych roweru szosowego. Każdy fan aktywnego spędzania czasu znajdzie coś dla siebie.

Rodzina czasomierzy kolekcji T-Sport to bogata oferta zegarków damskich oraz męskich, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Wśród nich można odnaleźć modele T-Race, które nawiązują do sportów motorowych czy T-Seastar zrobione z myślą o miłośnikach sportów wodnych. Zegarki Chrono XL to jedne z największych chronografów w kolekcji Tissot – ich koperta mierzy aż 45 milimetrów średnicy. Modelami inspirowanymi sportami motorowymi minionej epoki to zegarki V8 – niektóre modele posiadają m. in. trzy liczniki chronografu, co przypomina zegary na desce rozdzielczej sportowego samochodu. Dodatkowo należy wspomnieć, że wszystkie zegarki z kolekcji T-Sport są wodoszczelne do ciśnienia przynajmniej 10 barów.

Modele z kolekcji T-Sport to oznaka nadzwyczajnej dokładności, skuteczności i niezawodności, które są tak potrzebne dla sportowców przy ściganiu się z czasem. To esencja wiedzy, doświadczenia oraz pasji szwajcarskich zegarmistrzów, którzy jak sportowcy kochają to co robią.

Szwajcarskie zegarki Tissot T-Sport oferują wszystko, czego mogą oczekiwać od nich użytkownicy lubiący uprawiać sport wyczynowo czy też relaksacyjnie. Modele z tej kolekcji są precyzyjne, nowoczesne oraz stylowe. To pasja, adrenalina oraz piękno zamknięte w wyjątkowych zegarkach wyprodukowanych przez szwajcarską firmę Tissot.

Sklep online posiada w swojej ofercie ponad 160 modeli marki Tissot kolekcji T-Sport. Są to zegarki damskie oraz męskie. W sprzedaży również w stacjonarnych sklepach firmy Jubitom znajdujących się m.in. w Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lubinie, Poznaniu, Rumi, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.