Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
Kolekcja Dubai Collection
Bestseller

Kolekcja
Dubai Collection

Kolekcja tak wyjątkowa, jak miasto, któremu zawdzięcza swoją nazwę. Podobnie jak światowa stolica luksusu i jednocześnie miasto patrzące w przyszłość, kolekcja Dubai zachwyca bogactwem diamentów. W elegancki sposób łączy w sobie barwy przywodzące na myśl pustynny krajobraz, z nowoczesnym wzornictwem, nawiązującym do znanych na całym świecie cudów współczesnej architektury.

Zobacz kolekcję
Milano Collection
Bestseller

Milano Colection

Szlachetne pochodzenie, namiętność, tajemniczość oraz niepowtarzalne piękno to zalety diamentowej kolekcji. Uwodzicielskiej i wysublimowanej, tętniącej żółtym bądź różowym złotem i doskonałej jakości brylantami. W kolekcji naszyjniki, bransolety oraz kolczyki. Daj się oczarować magii tej wyjątkowej biżuterii!

Zobacz kolekcję
Kolekcja Melody II
Diamentowe kolekcje

Melody II

Melody II to biżuteria złota z diamentami oraz kamieniami naturalnymi. W kolekcji znajdują się kolczyki, naszyjniki oraz pierścionki, w której diamenty otulone w wielobarwnych kolorach topazu, ametystu oraz kwarcu tworzą melodyjną kompozycję pięknej oraz nietuzinkowej biżuterii. Niech zachwyci Cię Melody skomponowana właśnie dla Ciebie.

Poznaj kolekcję

Diamenty jubitom —
co warto o nich wiedzieć?

Ekspert w diamentach
Lagoon Collection
Lagoon Collection
Bestseller

Lagoon Collection

Nieokiełznane piękno diamentów oraz naturalnych kamieni, których bagietkowy szlif nadaje biżuterii nowoczesnego i delikatnego charakteru. Odkryj lazur topazów oraz głębię ametystów zatopionych w oprawie z różowego złota.

Zobacz kolekcję