Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Rado

Rado to pionierska marka, która wykorzystuje do produkcji szwajcarskich zegarków elementy ceramiczne. Dlatego nazywana jest też ona mistrzem materiałów ze względu właśnie na tworzywo, z którego powstają ich nieszablonowe dzieła. Powstała w 1957 roku, ale do dziś potrafi zachwycać pięknem i zadziwiać swoją innowacyjną technologią.

Markę Rado cechuje awangardowy duch – te szwajcarskie zegarki mają być inne niż wszystko dotychczas, mają wyznaczać nowe trendy w zegarmistrzostwie. Zegarki wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które nie rysują się w myśl tego, że zegarki Rado mają pozostać piękne na długi czas. Owocem tej idei jest chociażby pierwszy na świecie zegarek odporny na zarysowania - Rado DiaStar, który po raz pierwszy został zaprezentowany w 1962 roku. W latach 80-tych XX wieku szwajcarska firma wprowadziła Ceramikę High-Tech będącą wynikiem trzech pragnień: trwałości, piękna oraz wygody.

Ceramika High-Tech występuje w kolorach czarnym i białym, jak w kolekcji Ceramica bądź w wersjach wielobarwnych, jak w zegarkach z kolekcji True Thinline Les Couleurs Le Corbusier. Prostokątne bądź kwadratowe modele Ceramica czy okrągłe Esenza zadziwiają swoim niepretensjonalnym kształtem i wyrafinowanym pięknem. Szwajcarskie zegarki kolekcji Centrix ukazują z kolei wnętrza swoich misternie wykonanych mechanizmów. Zegarki Rado Coupole to kolekcja, która równie atrakcyjnie prezentuje się w ofercie tej prestiżowej marki. Modele ChyperChrome oraz Diamaster Chronograph to pokaz sportowej elegancji w wydaniu mechanizmów automatycznych oraz kwarcowych. Marka Rado pomyślała również o kobietach chcących olśnić swoją elegancją. Stworzyła kolekcję Integral, która zachwyci każdą kobietę. W swojej ofercie szwajcarska manufaktura posiada również modele Capitan Cook, które elegancko prezentują się na męskim nadgarstku. Klasyczne piękno jest też cechą charakterystyczną modelu Golden Horse.

W swojej ofercie Jubitom posiada zegarki damskie i męskie tej szwajcarskiej, prestiżowej marki. Oto dostępne kolekcje w sieci salonów Jubitom oraz sklepie internetowym: Centrix, Ceramica, Coupole, Diamaster, Hyperchrome, Integral, Tradition, Tradition 1965 , True, True Thinline oraz True Thinline Les Couleurs Le Corbusier.