Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

Informujemy, że w związku z COVID-19

realizacja zamówień może ulec opóźnieniu

na stronę

Rado

Rado to pionierska marka, która wykorzystuje do produkcji szwajcarskich zegarków elementy ceramiczne. Dlatego nazywana jest też ona mistrzem materiałów ze względu właśnie na tworzywo, z którego powstają ich nieszablonowe dzieła. Powstała w 1957 roku, ale do dziś potrafi zachwycać pięknem i zadziwiać swoją innowacyjną technologią.

Markę Rado cechuje awangardowy duch – te szwajcarskie zegarki mają być inne niż wszystko dotychczas, mają wyznaczać nowe trendy w zegarmistrzostwie. Zegarki wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które nie rysują się w myśl tego, że zegarki Rado mają pozostać piękne na długi czas. Owocem tej idei jest chociażby pierwszy na świecie zegarek odporny na zarysowania - Rado DiaStar, który po raz pierwszy został zaprezentowany w 1962 roku. W latach 80-tych XX wieku szwajcarska firma wprowadziła Ceramikę High-Tech będącą wynikiem trzech pragnień: trwałości, piękna oraz wygody.

Ceramika High-Tech występuje w kolorach czarnym i białym, jak w kolekcji Ceramica bądź w wersjach wielobarwnych, jak w zegarkach z kolekcji True Thinline Les Couleurs Le Corbusier. Prostokątne bądź kwadratowe modele Ceramica czy okrągłe Esenza zadziwiają swoim niepretensjonalnym kształtem i wyrafinowanym pięknem. Szwajcarskie zegarki kolekcji Centrix ukazują z kolei wnętrza swoich misternie wykonanych mechanizmów. Zegarki Rado Coupole to kolekcja, która równie atrakcyjnie prezentuje się w ofercie tej prestiżowej marki. Modele ChyperChrome oraz Diamaster Chronograph to pokaz sportowej elegancji w wydaniu mechanizmów automatycznych oraz kwarcowych. Marka Rado pomyślała również o kobietach chcących olśnić swoją elegancją. Stworzyła kolekcję Integral, która zachwyci każdą kobietę. W swojej ofercie szwajcarska manufaktura posiada również modele Capitan Cook, które elegancko prezentują się na męskim nadgarstku. Klasyczne piękno jest też cechą charakterystyczną modelu Golden Horse.

W swojej ofercie Jubitom posiada zegarki damskie i męskie tej szwajcarskiej, prestiżowej marki. Oto dostępne kolekcje w sieci salonów Jubitom oraz sklepie internetowym: Centrix, Ceramica, Coupole, Diamaster, Hyperchrome, Integral, Tradition, Tradition 1965 , True, True Thinline oraz True Thinline Les Couleurs Le Corbusier.