Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Nomination

Nomination Italy to słynna na całym świecie włoska firma, z siedzibą we Florencji, zajmująca się tworzeniem biżuterii. Rozpoczęcie działalności datuje się na 1987 rok, kiedy to zaprojektowano pierwszą bransoletkę z kolekcji Composable. Model ten otworzył jubilerskie drzwi do sukcesu na skale światową. Dzisiaj marka ta jest wyznacznikiem nowoczesnego stylu, dopasowanego do każdego – zadowoli on bez wyjątku wszystkich klientów.

Sztandarowym produktem firmy Nomination Italy są bransoletki Composable. Dają one niepowtarzalną okazję aby kobiety mogły same skomponować własną biżuterię. Mowa tutaj o zawieszkach, które proponuje włoska firma. Posiadają bogatą ilość wymiennych elementów, które będą pasować na każdą okazję. To nowoczesny styl, łączący barwy, faktury czy materiały. Niezwykły efekt zaskoczy każdego – nie ma tutaj ograniczeń, to jak będzie wyglądać bransoletka zależy tylko od użytkownika. To świat nieprzebranego bogactwa wzorów i barw. Fantazyjny włoski styl zamknięty na nadgarstku.

Marka Nomination specjalizuje się w produkcji damskiej oraz męskiej biżuterii. Stosuje techniki rzemieślnicze oraz najwyższej jakości materiały – stal szlachetna, 18-karatowe złoto, cyrkonie, kamienie szlachetne bądź półszlachetne czy naturalne diamenty. Te materiały sprawiają, że każdy produkt marki Nomination Italy to małe dzieło sztuki, które zachwyca swoich fanów.

Biżuteria z kolekcji Nomination Italy to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Hasłem marki jest #ONEFORMEONEFORYOU. W jego myśl włoska firma nakłania aby dzielić swoimi emocjami, uczuciami, wspomnieniami z bliskimi - „Jedna zawieszka dla mnie, jedna dla Ciebie”. Bransoletki czy zawieszki pomogą zapamiętać chwile, które są ważne. Pomogą zapisać decydujące momenty życia w metalu, który będzie trwał z użytkownikami na lata. To nie tylko biżuteria, to również swego rodzaju szlachetny pamiętnik, tak jak materiały z niego wykonane.

Sieć salonów Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem marki Nomination Italy w Polsce. W sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie online można skomponować własne bransoletki, dokupić zawieszki bądź nabyć pierścionki, kolczyki, naszyjniki czy zegarki. Bogata oferta zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.