Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Początki

Jubitom to pochodząca z trójmiasta rodzinna firma z ponad 40-letnią tradycją.

Firma założona została w 1980 roku przez Kazimierza Tomasiewicza, obecnego właściciela firmy. Historia jej powstania i pierwszych osiągnięć na rynku jubilerskim sięga znacznie wcześniejszych lat. Początki działalności związane były z produkcją i sprzedażą biżuterii srebrnej z bursztynem, a w późniejszych latach - z hurtową sprzedażą biżuterii złotej.

Jubitom dziś

Obecnie Jubitom tworzy jedną z największych polskich sieci salonów jubilerskich zlokalizowanych wyłącznie w dużych galeriach handlowych. W prestiżowych salonach Jubitom oferowana jest doskonałej jakości biżuteria złota z diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria srebrna, obrączki oraz zegarki.

Jubitom to marka godna zaufania, kojarzona z niezawodną jakością biżuterii, udokumentowaną certyfikatami światowych instytutów gemmologicznych. Ponadczasowy design biżuterii diamentowej, zarówno tej importowanej, jak i rodzimej produkcji, cieszy się zainteresowaniem wielu klientek salonów Jubitom.

Kolekcje biżuterii srebrnej odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody pozyskiwane na światowych targach jubilerskich.

Jubitom posiada największą ofertę szwajcarskich zegarków i jest wyłącznym dystrybutorem szwajcarskich manufaktur Ulysse Nardin oraz Carl F. Bucherer.

Od wielu lat firma prowadzi również sprzedaż internetową swoich produktów w sklepie jubitom.com. Dodatkowo jest także właścicielem sklepu internetowego z zegarkami - time24.pl.

Ambicją firmy jest oferować dobra luksusowe przy zapewnieniu obsługi klienta na wysokim eksperckim poziomie, a nadrzędnym celem jest satysfakcja Klientów.

Dołącz do naszego zespołu

Kariera w sieci Jubitom

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy utalentowanych i pełnych pasji osób chcących pracować w dobrej atmosferze.

Sprawdź aktualne oferty pracy, być może szukamy właśnie Ciebie.

Sprawdź