Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -25%

Zobacz szczegóły

Adamavi

na stronę

Carl F. Bucherer Adamavi

W 1888 roku w Lucernie powstała firma Carl F. Bucherer. To szwajcarska manufaktura produkująca luksusowe zegarki. Precyzyjne mechanizmy zamknięte w ciekawym designie to coś co pozwoliło firmie osiągnąć sukces na skalę światową. Wysoka jakość marki opiera się na cennych doświadczeniach w dziedzinie mechanicznego zegarmistrzostwa.

Kolekcja Adamavi to męskie i damskie zegarki stworzone z myślą o typowym, klasycznym czasomierzu. Linia ta to kolekcja, która oznacza przyjemność zapewnioną przez ponadczasowy design i wyjątkową filozofię: to dążenie do zachowania rzeczy o udowodnionej wartości. Zasada trzymania się sprawdzonych wartości z przeszłości ucieleśnia klasyczny wygląd zegarków z rodziny Adamavi. Estetyczna prostota zachwyca użytkowników. Okrągła koperta ze znakiem rozpoznawczym czyli pogrubionym bezelem to coś co pokochają miłośnicy klasycznych zegarków. Duża i przejrzysta tarcza o zróżnicowanej kolorystyce to gwarancja widoczności. Zegarki wyposażone są - w zależności od modelu - w misterną bransoletę lub skórzany pasek. Idealnie komponują się z zestawem casualowym, kreacją wieczorową czy strojem biurowym.

Już sama nazwa kolekcji oznacza wrażenie, że te zegarki wywołują u użytkownika same dobre odczucia. W tłumaczeniu z łaciny stwierdzenie „adamavi” dosłownie oznacza „zakochać się w czymś” lub „czerpać przyjemność z czegoś”. To gwarancja zachwytu i zadowolenia z produktów szwajcarskiej manufaktury.

Umiejętności zegarmistrzowskie, innowacje technologiczne i ciągłość to wartości, które definiują produkty Carla F. Bucherera. Wszystkie modele z linii Adamavi charakteryzują się ponadczasową prostotą i niezawodnością mechanizmów. Są one czymś więcej niż tylko zegarkami. Są prawdziwymi towarzyszami, których atrakcyjność wizualna przeżyje krótkotrwałe trendy naszych czasów, nadając ich właścicielom aurę niezawodności i ciągłości. To gwarancja zadowolenia na lata.

Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Carl F. Bucherer w Polsce jest sieć salonów Jubitom. W swojej ofercie posiadamy szwajcarskie zegarki damskie oraz męskie tej renomowanej marki. Wszystkie czasomierze to eleganckie, klasyczne i piękne produkty, które zainteresują wszystkich klientów nawet tych najbardziej wymagających. Do kupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.