Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -25%

Zobacz szczegóły

Manero

na stronę

Carl F. Bucherer Manero

Szwajcarska firma Carl F. Bucherer istnieje od 1888 roku. Znana na całym świecie przez swoje zamiłowanie do detali oraz jakości, która gwarantuje zadowolenie na lata. Zegarki, które zostały wyprodukowane w szwajcarskiej firmie to połączenie umiejętności rzemieślniczych z ciekawym designem. Kolekcja Manero to rzemiosło zegarmistrzowskie w najbardziej autentycznej formie. Linia określana jako ponadczasowy klasyk o dyskretnej, ale potężnej elegancji. To duża rodzina zegarków, gdzie każda grupa reprezentuje co innego. Przez swoją różnorodność kolekcja zainteresuje każdego użytkownika – to szwajcarskie zegarki damskie oraz męskie zaprojektowane po to aby zachwycać.

W swojej ofercie Carl F. Bucherer oferuje coś wyjątkowego – mianowicie rodzinę Manero Flyback. To chronografy z funkcją flyback – funkcja ta umożliwia użytkownikowi rejestrowanie kolejnych czasów w możliwie najkrótszym odstępie czasu. Wskazówki chronografu powracają do zera, a ruch jest kontynuowany w tle bez zatrzymywania stopera. Rodzina Manero Flyback to współczesne czasomierze z funkcją stopera utrzymane w stylu sportowych zegarków z lat 50.

Oferowane przez szwajcarską manufakturę czasomierze to uniwersalny, atrakcyjny i klasycznej urody design, który połączony został z precyzyjnym mechanizmem. Manero MoonPhase to przyciągające wzrok modele, które łączą w sobie wysoki poziom zaawansowania technicznego z wewnętrznymi funkcjami. Swoją nazwę linia wzięła od kalendarza, który wskazuje fazy księżyca. Wystarczy rzut oka na nadgarstek, aby mieć szybki przegląd aktualnej daty.

Z kolei grupa Manero Peripheral łączy w sobie wszystko, co zawsze wyróżniało Carla F. Bucherera jako producenta zegarków: najnowocześniejszą inżynierię i klasyczną wiedzę zegarmistrzowską. To czasomierze o klasycznym, ale jednocześnie wyrazistym kształcie, który zachwycą fanów ponadczasowego piękna.

Carl F. Bucherer jest dostępny na polskim rynku dzięki firmie Jubitom. To ona jest oficjalnym oraz wyłącznym dystrybutorem szwajcarskiej marki. W swojej ofercie posiada wiele luksusowych szwajcarskich zegarków, wyprodukowanych dla kobiet, jak i mężczyzn. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Ofertę można zobaczyć w sklepie online lub kupić w sklepach stacjonarnych.