Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Patravi

Carl F. Bucherer Patravi

Carl F. Bucherer to szwajcarska firma produkująca luksusowe zegarki. Znane są one na całym świecie ze względu na swoją jakość oraz design. Zegarki marki Carl F. Bucherer linii Patravi to tradycyjny kunszt zegarmistrzowski, najwyższe standardy techniczne i innowacyjny oraz uderzający design. To wszystko złożyło się na międzynarodowy sukces szwajcarskiej firmy.

Wśród licznej rodziny zegarków kolekcji Patravi odnaleźć można m. in. linię Patravi ScubaTec, która oferuje wszystko to, co oczekuje się od modeli przeznaczonych do nurkowania – są to typowe divery, które jednocześnie są niepowtarzalne. W grupie tej można odnaleźć również zegarki damskie. ScubaTec Lady wyprodukowane zostały w cukierkowych kolorach pasujących do każdej kobiety. Carl F. Bucherer skonstruował nawet specjalną edycję tych wodoszczelnych czasomierzy. Jest to linia Patravi ScubaTec Manta – przygotowana we współpracy z organizacją Manta Trust, która zajmuje się badaniem nawyków mant, ryb z listy gatunków zagrożonych wyginięciem. Jej wizerunek jest wygrawerowany na tarczy poszczególnych modeli.

Wśród czasomierzy szwajcarskiej firmy znajdzie się również coś dla fanów sportów – chodzi mianowicie o linię TravelTec. To duże, nowoczesne zegarki o prostych acz odważnych liniach, które plasują się jako sportowe i podróżnicze.

Zwolennicy nietypowych kształtów znajdą coś dla siebie w grupie zegarków EvoTec. Są to czasomierze z dużą, kwadratową kopertą gdzie datownik został umieszczony w górnych lewym rogu tarczy. Wyrafinowana funkcjonalność połączona z ciekawym designem, który zachwyci użytkowników.

Rodzina AutoDate to zegarki stworzone z myślą o kobietach. Stylowe, emanujące klasą modele, które zachwycą każdą fankę prostego piękna i nieśmiertelnej klasy. Można wśród nich znaleźć luksusowe modele udekorowane kamieniami szlachetnymi.

Patravi ChronoDate udowadnia, że praktyczne wartości mogą być estetyczne. To chronografy, które zachwycą fanów wielkich tarcz oraz tych, którzy stawiają funkcjonalność na pierwszy plan.

Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Carl F. Bucherer w Polsce jest sieć salonów Jubitom. W swojej ofercie posiadamy wiele modeli luksusowych zegarków damskich oraz męskich tej renomowanej marki. Każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Do kupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.