Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Magia czasu

Sprawdź ceny w koszyku po zalogowaniu

na stronę

Dall’Acqua

Marka Dall’Acqua to włoska manufaktura zajmująca się tworzeniem biżuterii. To odpowiedź na najnowsze trendy w świecie dodatków. Najwyższa precyzja, starannie dobrane kruszce i dbałość o każdy szczegół to przepis na piękną i zachwycającą biżuterię. Nowe kolekcje zachwycają eleganckie kobiety w całej Europie. To klasa i wyrafinowanie zamknięte w unikalnym designie wyrobów jubilerskich.

Ambasadorską marki biżuteryjnej Dall’Acqua została Agnieszka Grochowska – jedna z najwybitniejszych polskich aktorek, spełniona kobieta i świadoma artystka. Biżuteria przez nią zaprezentowana magicznie lśni i kusi swoim pięknem. Podkreśla indywidualny styl każdej kobiety, która ceni piękno i jakość. Projekty marki Dall’Acqua inspirowane są lekkim włoskim stylem.

Dzięki prostym formom biżuteria lśni i zachwyca swoim prawdziwym blaskiem. Idealnym kontrapunktem są głębokie barwy kamieni, które odbijają się na tle szlachetnego kruszcu. Srebro podkreśla subtelność wyrobów biżuteryjnych olśniewając i oszałamiając wyrafinowanym designem. Wśród biżuterii marki Dall’Acqua można odnaleźć całą gamę wzorów i form. Możliwe są dłuższe i krótsze wersje naszyjników czy kolczyków. Bransoletki mogą być proste bądź połączone poprzez duże ogniwa. Dodatki mogą mieć motywy monet, czy paciorków z kształtami księżyca, gwiazd, serca. Złota i srebrna biżuteria jest wytwarzana przez mistrzów jubilerskich, którzy dbają o każdy wytworzony detal. Wszystkie egzemplarze są wykonywane z starannie dobranych, najlepszych materiałów.

Nowoczesne wzornictwo zachwyci współczesne kobiety, a jakość premium zagwarantuje wytrzymałość na lata. Delikatne łańcuszki, proste pierścionki czy misternie plecione bransoletki zachwycą każdą użytkowniczkę. Dzięki wyrobom jubilerskim Dall’Acqua kobiety poczują się piękne, eleganckie, tak jak ich biżuteria. Magiczna aura jaka płynie z tych pięknych dodatków podkreśli indywidualny styl użytkowniczki i pozwoli brylować.

Marka Dall'Acqua tworzy nowoczesną biżuterię, która zachwyci każdą kobietę. Oficjalnym dystrybutorem marki w Polsce jest sieć salonów Jubitom. W ofercie znalazły się złote oraz srebrne dodatki takie jak bransoletki czy naszyjniki. Ta ekstrawagancka biżuteria jest dostępna w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.