Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Autavia

Autavia

Reedycje modeli historycznych to dzisiaj codzienność. Szwajcarskie firmy zegarmistrzowskie sięgają po to, co zdobyło już swoją zasłużoną uwagę i rewolucjonizują ją, aby użytkownicy mogli jak najdłużej cieszyć się ulubionym modelem czy kolekcją. Tak samo postąpiła firma TAG Heuer, a nawet posunęła się o krok dalej. Szwajcarski potentat postanowił z nazwy kojarzonej z jednym modelem uczynić całą kolekcję.

TAG Heuer na początku lat 30. minionego stulecia pokazał światu zegar Autavia. Jego nazwa powstała z połączenia dwóch słów „AUTOmobile” i „AVIAtion” czyli samochód i lotnictwo. Stało się tak dlatego, że model ten wykorzystywany był na deskach rozdzielczych aut oraz samolotów – to był po prostu instrument pokładowy. Od 2019 roku TAG Heuer zdecydował, że zegarki z linii Autavia staną się osobną kolekcją.

Nowe modele z linii Autavia zdobędą serca fanów marki. Retro design zachwyci wielu użytkowników lubiących styl vintage - dodatkowo kształt koperty nawiązuje do Autavii z lat 60. XX wieku. Ciekawym dodatkiem jest bezel z podziałką minutową, który podkreśla powiązanie z wyścigiem z czasem. Przydymiona tarcza oraz kontrastujące z nią wskazówki to gwarancja przejrzystości oraz klasycznego designu, który ucieszy oko użytkownika. Do wyboru są również: cała gama pasków lub stalowa bransoleta – wszystkie te elementy są z systemem łatwej wymiany „na przycisk” - nie wymaga to stosowania specjalistycznych narzędzi. Na tarczach nowych Autavii pojawia się napis Isograph – słowo pochodzi z greckiego „iso” i oznacza „równy”. Jest to podkreślenie stabilnej i dokładnej pracy mechanizmu. TAG Heuer zamieścił w swojej nowej kolekcji nową sprężynę włosową wykonaną z kompozytu węglowego.

Wśród modeli tej kolekcji można odnaleźć zegarki Autavia z poprzednich lat. To klasyczne modele, które zapoczątkowały istnienie linii. To klasa jaką prezentują modele z linii Autavia.

Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem marki TAG Heuer w Polsce. W naszej ofercie posiadamy zegarki damskie oraz męskie tej renomowanej marki. TAG Heuer Autavia to gwarancja wytrzymałości, wszechstronności oraz niezawodności. Te niezwykłe czasomierze do kupienia są w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.