Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

Fashion Week

Biżuteria i zegarki do -40%

Zobacz szczegóły

Police

Police

Biżuteria męska marki Police to oryginalny produkt. Nowoczesny miejski styl zamknięty w stali i skórze. Marka uzyskuje niesamowite rezultaty sprzedażowe dzięki kreatywności swoich projektantów oraz niezawodnej jakości produktów. Włoska firma podąża za najnowszymi trendami w modzie, dzięki czemu gwarantuje trwałość i styl na lata.

Marka Police to włoska firma, która istnieje na rynku od 1983 roku. Lata 80. XX wieku były ważnym czasem jeśli chodzi o modowe trendy – nastał czas wyrwania się ze sztywnych ram. Zerwanie kajdan oznaczało większą swobodę działania, możliwość eksperymentowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Włoska marka czerpie z tych trendów garściami. Ich biżuteria to innowacyjna forma oraz unikatowe wzornictwo. Produkowana z myślą o mężczyznach chcących podkreślić swój wyszukany gust.

Firma Police podbijała rynek ogólnoświatowy zaczynając od produkcji okularów przeciwsłonecznych. W 2003 roku wprowadziła do swojej oferty zegarki, aby w 2005 roku zająć się tworzeniem biżuterii. Włoskie wyroby to unikalne połączenie błyszczącej i matowej stali oraz skóry, które podkreślają miejski szyk i sportowy design. W miarę rozwoju Police zaczynała istnieć na salonach. Prestiż marki został podniesiony przez współpracę ze znanymi osobistościami ze świata sportu, filmu czy mody – z firmą pracowali m.in. George Clooney, Antonio Banderas, David Beckham czy Bruce Willis.

Biżuteria męska Police to kolekcja stylowych dodatków, wśród których znaleźć można stylowe bransoletki czy naszyjniki. Wszystko po to, aby móc zainteresować i zachwycić współczesnych mężczyzn. To odpowiedź na chęć pokazania siebie w miejskiej dżungli. Bransoletki wykonane są z połączenia skóry naturalnej ze stalą szlachetną i wytrzymałym tworzywem. Tworząc naszyjniki w męskim stylu, marka Police postawiła na wojskowy styl z bardzo modnymi nieśmiertelnikami. Wykonane w unikalnych wzorach podkreślają surowy, męski design kolekcji.

Oficjalnym dystrybutorem marki Police w Polsce jest sieć salonów Jubitom. W swojej ofercie posiada elegancką męską biżuterię tej renomowanej firmy. To unikalny styl zamknięty w skórze i stali. Do zakupienia w sieci sklepów stacjonarnych lub w sklepie internetowym.