Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Pandora

Firma Pandora zaistniała na rynku jubilerskim w 1982 roku, w jednej z dzielnic Kopenhagi. To właśnie tam duński jubiler Per Enevoldsen wraz z żoną prowadzili sklep z biżuterią. Tego samego roku małżeństwo zaczęło podróżować po świecie w poszukiwaniu najlepszych materiałów do swoich wyrobów. Najlepszym wyborem okazała się Tajlandia dlatego też w 1989 roku, kiedy firma wyrobiła sobie pozycje na rynku jubilerskim oraz zyskała popularność poprzez swoje unikalne wzory, cała produkcja przeniosła się właśnie tam. Obecnie biżuteria Pandora jest sprzedawana w ponad 100 krajach na sześciu kontynentach. Biżuteria Pandora to połączenie dobrej jakości z efektywnie prezentującym się wyglądem.

Produkt, który podbił rynek międzynarodowy to bransoletka z zawieszkami, tzw. charmsami. Kobiety na całym świecie są zachwycone uniwersalnością charmsów i możliwością podkreślenia nimi swojej indywidualności. Możliwe jest połączenie złota, srebra, skórzanych rzemyków czy tekstylnych sznurków bransoletek z zawieszkami, które mogą symbolizować warte zapamiętania chwile. Są jak biżuteryjne pamiętniki, które przechowują wspomnienia i tajemnice. Biżuteria Pandora to idealny prezent dla bliskiej osoby, z którą chcesz dzielić warte zapamiętania momenty.

Marka Pandora to nie tylko bransoletki i charmsy. To również pierścionki, kolczyki czy naszyjniki. Można je zestawiać w unikalne połączenia na wszelkie okazje – do biura, na spotkanie towarzyskie czy nawet na spacer. Firma Pandora ukazuje piękno nowoczesnego designu. Ręcznie wykonane elementy z najcenniejszych kruszców: złota, srebra, kamieni szlachetnych i półszlachetnych to murowany sukces na rynku jubilerskim, z kolei materiały oraz indywidualny styl, pozwala każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość, emocje czy swoje najcenniejsze wspomnienia. Biżuteria Pandora pozwala się czuć swoim użytkowniczkom wyjątkowo, bo to one dokonują wyboru jak ma wyglądać ich biżuteria. Można odnaleźć tam wiele unikalnych wzorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie, coś co ukarze jego wewnętrzne piękno.

Biżuteria Pandora jest dostępna w sieci Jubitom. Jako autoryzowany dystrybutor, posiadamy w swojej ofercie wiele produktów marki Pandora, m. in. charmsy, pierścionki, naszyjniki, bransoletki czy zawieszki, czyli wszystko czego potrzeba kobiecie, aby mogła błyszczeć w towarzystwie. Biżuteria Pandora dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.