Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

Do -20% rabatu na biżuterię

Do -20% rabatu na zegarki

Zobacz szczegóły

na stronę

Oxmo

Marka Oxmo to polska firma zajmująca się tworzeniem biżuterii. Powstała ona z pasji tworzenia unikatowego piękna, którym natchniony jest każdy projekt. Pokochana przez klientów za wyjątkowe wzornictwo oraz bezkompromisową jakość. Firma oczarowała użytkowników w takich krajach jak Hiszpania czy Francja. Biżuteria Oxmo jest stworzona z myślą zarówno o kobiecie, jak i mężczyźnie. To wyjątkowy, niepowtarzalny styl, który urzeknie każdego.

Marka Oxmo do tworzenia biżuterii wykorzystuje najwyższej jakości kamienie naturalne pochodzące z całego świata – m. in z bursztynu. Wszystko to poprzeplatane elementami ozdobnymi stworzonymi ze srebra bądź złota. W procesie produkcji biżuterii rzemieślnicy wybierają starannie wyselekcjonowane kamienie naturalne. To bezkompromisowy wybór tylko najlepszych minerałów. Unikatowe kamienie charakteryzują się perfekcyjnym szlifem i kalibracją. Każdy produkt polskiej firmy jest sygnowany logiem marki. To naturalność wzorów i kolorów, połączona z biżuteryjnym wdziękiem. Skierowane do wszystkich pasjonatów oryginalnych materiałów, precyzji w działaniu oraz chęci zmian.

Wyróżnikiem na tle rynku jest zaskakująca kolorystyka wykorzystywanych kamieni. Projektanci starają się przekładać kolorystyczne trendy sezonu na tworzoną biżuterię. Zaskakują i oczarowują swoich klientów, tak aby wracali po więcej. Marka Oxmo znalazła kompromis pomiędzy modą, a jakością wyrobów – pokazuje, że te dwa aspekty mogą iść w parze.

Bogata gama wzorów oraz kolorów umożliwia swobodny wybór modelu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Biżuteria marki Oxmo to nie tylko elegancki dodatek, który subtelnie lśni na nadgarstku czy szyi właściciela. Szlachetne kamienie w połączeniu ze złotem czy srebrem, mają za sobą głębsze przesłanie – to wyrażenie stylu życia nowoczesnych kobiet i mężczyzn. Bransoletki, kolczyki czy naszyjniki produkowane są z najwyższą starannością – wysoka jakość biżuterii nie ulega wątpliwości.

Oficjalnym dystrybutorem firmy biżuteryjnej Oxmo jest sieć salonów Jubitom. Nowoczesne dodatki dla współczesnych pasjonatów dobrego wyglądu. Wszystko wyprodukowane z największą precyzją w oryginalnej formie. Marka Oxmo produkuje biżuterię dla niego i dla niej. Piękne bransolety, kolczyki czy naszyjniki można zakupić w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.