Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

De Ville

na stronę

Omega De Ville

OMEGA to szwajcarska firma produkująca luksusowe zegarki. Jest jedną z najbardziej znanych marek zegarków na świecie – jest rozpoznawana przez ponad 70% populacji na świecie. Założona w 1848 roku, do dzisiaj pozostaje na szczycie zegarkowych potentatów. Doceniana za precyzyjne mechanizmy, ponadczasową klasę i design, który podbije każde gusta.

Hasło marki OMEGA brzmi „Klasyka jest ponadczasowa”, a widocznym tego skutkiem jest produkcja kolekcji De Ville. Linia ta została zaprezentowana po raz pierwszy w 1960 roku, jako część linii Seamaster – był to zegarek OMEGA Seamaster De Ville. To właśnie ten konkretny model został pierwowzorem, który zapoczątkował narodziny kolekcji. W roku 1967 roku zegarki De Ville zostały wyodrębnione, jako zupełnie nowa linia.

Przełomowy moment dla kolekcji OMEGA De Ville miał miejsce w 1999 roku, kiedy to OMEGA postanowiła zaprezentować po raz pierwszy swój innowacyjny mechanizm wychwytowy Co-Axial. Mechanizm ten jest wykorzystywany do dziś. Dzięki niemu zegarki pozostają niewzruszone na działanie magnezu. Zwiększa on również dokładność chodu, nie wymagając przy tym skomplikowanych konserwacji.

Przełomowy styl kolekcji De Ville polega na eleganckim wyglądzie i precyzyjnych mechanizmach. Ponadczasowa klasa i mechaniczna nowoczesność zamknięta w jednym przedmiocie. Wszystko wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnych, złota czy platyny, ozdabiane kamieniami szlachetnymi takimi jak diamenty. Poszczególne modele dostępne są z chronografem czy wiecznym kalendarzem. Dostępne są zegarki damskie oraz męskie z tej kolekcji.

Obecnie OMEGA De Ville stanowi większą rodzinę zegarków, w której możemy wyodrębnić podkolekcje. W salonach Jubitom w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz w sklepie internetowym dostępne są modele Ladymatic, Hour Vision, Tresor oraz Prestige. Wszystkie po to aby zachwycić fanów marki spod znaku omegi.

W swojej ofercie sieć salonów Jubitom, jako oficjalny dystrybutor marki OMEGA, posiada ponad 150 zegarków z kolekcji De Ville. W sklepie internetowym można zobaczyć i porównać zegarki damskie oraz męskie. Do kupienia przez sklep online lub w sklepach stacjonarnych.