Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria do -30%

Zobacz szczegóły

na stronę

Melano

Marka MelanO jest holenderską firmą specjalizującą się w produkcji biżuterii dla współczesnej kobiety. Na rynku biżuteryjnym pojawiła się w 2004 roku – obecnie jej produkty sprzedawane są na całym świecie z dużym sukcesem. Oferta skierowana jest do eleganckich, kreatywnych kobiet, które żyją na wysokich obrotach.

W świecie MelanO to każda kobieta staje się projektantką mody. Wyjątkowość produktów MelanO polega na postawieniu na ciągłe zmiany. Holenderska marka to tzw. bazy oraz elementy wymienne. Kupując jeden lub więcej pierścionków i kilka elementów, np. cyrkonii czy kamieni szlachetnych, każda kobieta może sama stworzyć biżuterię jaką potrzebuje na dany moment. MelanO that’s me – tak brzmi jedne ze sloganów marki. Biżuteria to nie tylko modny dodatek to również emocje, które kryją się za wyrobami jubilerskimi. Jest odzwierciedleniem kobiecych nastrojów oraz uzupełnieniem ich stylu. Biżuterię można projektować każdego dnia – w zależności od typu spotkania, ubioru, humoru czy pory roku.

W kolekcjach MelanO zostały wykorzystane takie materiały jak złoto, srebro, stal szlachetna, ceramika, kamienie półszlachetne, cyrkonie czy szkło. Wszystko po to aby móc zaprojektować biżuterię marzeń. Wszystko wykonane w bogatej palecie kolorów oraz form – by każda kobieta mogła zostać kreatorką samej siebie. Tak brzmi również jeden ze sloganów firmy: „MelanO – Twój kolor Twój wybór”.

MelanO to biżuteria, która zachwyci każdą kobietę. Pozwoli ona na odzwierciedlenie swojego gustu, uczuć czy charakteru. Dzięki wymiennym elementom biżuterii można stworzyć nieograniczoną liczbę jej kombinacji. Nic nie ogranicza eksperymentów w formie, kolorze czy fakturze. Granicą jest tylko wyobraźnia projektantki. Holenderska firma wiedziała czym zainteresować współczesne kobiety – wolnością w tworzeniu oraz mocą pokazania własnego ja.

Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem marki MelanO w Polsce. W swojej ofercie posiadamy wyroby jubilerskie tej holenderskiej firmy, m.in. pierścionki, bransolety, naszyjniki i unikatowe elementy wymienne. Biżuterie można zamówić przez sklep online lub zakupić w sklepie stacjonarnym.