Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -40%

Zobacz szczegóły

Record collection

na stronę

Record collection

Marka Longines jest z jedną najstarszych szwajcarskich firm zajmującą się produkcją zegarków na świecie. W 2017 roku kiedy firma obchodziła swoje 185 urodziny, specjalnie na te okazje wypuszcza na rynek kolekcje Record Collection. Mistrzowskie know-how z certyfikatem COSC.

Kolekcja Record Collection to zegarmistrzowska tradycja połączona z innowacją, mającą oznaki ponadczasowego stylu. Jest to esencja marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry – cechy, które przyniosą sukces szwajcarskiej firmie, czyli mająca trwać wiecznie elegancja oraz doskonałość. Jest to klasyczna kolekcja, która zachwyca swoim eksperckim mechanizmem. W tradycyjnych kopertach wykonanych z najwyższej jakości stali szlachetnej ukryte są zaawansowane technologicznie serca, które zachwycają fanów nowinek technologicznych. Jednym z atutów tych arcymistrzowskich czasomierzy to mechanizm ze sprężyną wykonaną z monokryształu krzemu. Posiada ona unikalne zdolności – jest to odporny i lekki materiał, którego nie można utlenić. Dodatkowo na tę część mechanizmu nie mają wpływu standardowe zmiany temperatury, pola magnetyczne oraz ciśnienie atmosferyczne. Jest to mechanizm z gwarancją na lata.

To pierwsze modele w ofercie marki Longines, które posiadają certyfikat chronometru wydany przez niezależny szwajcarski instytut COSC. To duże wyróżnienie związane z zaufaniem oraz docenieniem jakości tej wyjątkowej szwajcarskiej firmy.

Na pierwszy rzut oka, design modeli z kolekcji Record Collection jest bardzo klasyczny. Okrągłe tarcze, skórzane paski bądź wykonane ze stali szlachetnej bransolety czyli tradycyjne zegarki dla każdego. Gdy przyjrzeć się im uważniej, zauważyć można pogrubiony bezel, który dodaje powagi oraz klasy modelom z tej kolekcji. Wybrane warianty na pierścieniu okalającym szkło zegarka są ozdobione kamieniami szlachetnymi – to samo dotyczy wyznaczników godzin. Mocowania zegarka z paskiem bądź bransoletą są obrazem rzemieślniczego kunsztu – wydają się spajać z kopertą w jedność.

Kolekcja Record Collection to grupa zegarków, które zainteresują miłośników klasycznych czasomierzy, które posiadają nutę nowoczesności. Sieć Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem marki Longines w Polsce. W swojej ofercie posiadamy zegarki damskie oraz męskie tej renomowanej marki. Do zakupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.