Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -70%

Zobacz szczegóły

Longines PrimaLuna

Longines PrimaLuna

Firma Longines to marka, która przywiązuje bardzo dużą uwagę do elegancji, ponadczasowej klasy i piękna. Są to cechy bez których ich dorobek nie mógłby istnieć. Niepowtarzalny styl to coś do czego dąży szwajcarska firma, dlatego wśród licznej rodziny czasomierzy marki Longines można zobaczyć bardzo efektywną serię - jest to kolekcja PrimaLuna. Są to szwajcarskie damskie zegarki stworzone z myślą o kobietach lubiących olśniewać i oczarowywać swym pięknem. Nowa hipnotyzująca gwiazda w galaktyce Longines.

Szwajcarskie zegarki PrimaLuna zainspirowane zostały wyglądem księżyca w pełni. Kolekcja tej prestiżowej marki to hołd dla znikającego i wstającego satelity ziemi. To kult odradzającej się mocy piękna. Precyzyjny szwajcarski zegarek oraz finezyjna biżuteria w jednym, czyli coś co lubią nowoczesne kobiety.

Szwajcarska manufaktura zadbała o magię designu. Lśniące koperty wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej zachwycają swoim pięknem, urzekną one każdą użytkowniczkę – czy to delikatnym srebrnym blaskiem, czy bogatym odcieniem różowego bądź żółtego złota. Okrągłe tarcze chroniące cyferblaty przypominają księżyc w całej swej okazałości. Błyszczące bransolety sprawią, że zegarek będzie subtelnie leżał na nadgarstku każdej kobiety bez obawy o to, że może się zsunąć.

Kolekcja PrimaLuna oferuje każdej kobiecie przemianę we współczesną księżniczkę. Magiczne, lśniące księżycowym blaskiem modele odmierzające czas przemijającym satelitą - zaczarują każdą kobietę, która docenia współczesną elegancję. Szwajcarskie zegarki cechujące się delikatnym designem oraz subtelną innowacją.

Marka znana z elegancji swoich czasomierzy dalej gwarantuje najlepszą jakość oraz zadowolenie. Mantrę „elegance is an attitude” widać już przy samej nazwie kolekcji. Kolekcja PrimaLuna to zegarki o wysokiej jakości wykonania oraz niepowtarzalnym stylu. Wyrafinowana elegancja, która będzie zachwycać przez wiele lat to coś czego pragnie wiele kobiet. Zegarki marki Longines z kolekcji PrimaLuna to księżyc zamknięty w szwajcarskim mechanizmie odliczający cykl życia.

Oficjalnym dystrybutorem marki Longines w Polsce jest sieć salonów Jubitom. Zegarki skrzydlatej klepsydry z kolekcji PrimaLuna są dostępne do kupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepach internetowych.