Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -70%

Zobacz szczegóły

Longines Lyre

na stronę

Longines Lyre

Szwajcarskie zegarki firmy Longines są cenione na całym świecie. Marka spod znaku uskrzydlonej klepsydry jest bardzo przywiązana do tradycji i swojej historii. Czerpie garściami z historii i inspiruje się nią, produkując coraz to bardziej klasyczne zegarki, które olśniewają swym nietuzinkowym designem. Perfekcyjnie w te bogate tradycje elegancji wpisuje się kolekcja Lyre.

Nazwa kolekcji jest inspirowana starożytnym instrumentem strunowym – lirą. Kojarzona jest ona z klasycznym brzmieniem, harmonią oraz pięknem. Była atrybutem samego boga sztuki Apollina. Nic dziwnego więc, że szwajcarska marka odwołuje się do kultury, która ponad wszystko ceniła sobie piękno, elegancję oraz estetykę. Czasomierze renomowanej marki Longines to małe dzieła sztuki, które zachwycają swoją funkcjonalnością czy designem. Lekkie linie koperty oraz mocowania nadają pierwiastek oryginalności ponadczasowym modelom, inspirowanym starożytnym instrumentem muzycznym. Kolekcja Lyre pochodzi z rodziny wielkich klasyków spod znaku uskrzydlonej klepsydry.

Zegarki te charakteryzują kształty kopert oraz mocowań. To smukłe linie, które podkreślają elegancje kolekcji Lyre. Niczym starożytna lira, wzbudzają zachwyt swoim pięknem. Koperty wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej w kolorach srebra, żółtego i różowego złota. W kolekcji Lyre do wyboru są modele z paskami skórzanymi lub misternymi bransoletami. Na nadgarstkach użytkowników wyglądają pięknie i olśniewają swoim klasycznym designem. Zegarki linii Lyre to wyrafinowanie zamknięte w dużych, okrągłych kopertach zegarki, które będą wzbudzać interesowanie przez wiele lat.

Szwajcarskie zegarki z kolekcji Lyre zaprojektowano z dbałością o największe szczegóły. Stanowią idealną propozycje dla mężczyzn i kobiet lubiących wyróżniać się z tłumu, olśniewać swoją elegancją oraz pięknem. To bezprecedensowe modele o nieśmiertelnej gwarancji klasy oraz piękna. Łagodność i delikatność zamknięte w szlachetnym kruszcu, którego sercem zegarków jest precyzyjny szwajcarski mechanizm.

Sieć salonów Jubitom jako oficjalny dystrybutor marki Longines w Polsce posiada w swej ofercie zegarki damskie oraz męskie. Dostępne są one do kupienia w sklepach stacjonarnych znajdujących się m. in. w Gdańsku, Warszawie, Krakowie czy Poznaniu, jak i w sklepie online.