Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
Dekoracja

Manufaktura Jubitom

Odkryj wyjątkowe kolekcje biżuterii, stworzone z pasją na Wybrzeżu Polski. Nasza rodzima produkcja łączy tradycję rzemieślniczą z nowoczesnym designem, tworząc unikatową biżuterię, która podkreśla Twoją wyjątkowość.

Klasyczne złoto na Dzień Kobiet
Stones Collection

Stones Collection

Biżuteria złota z kamieniami, które każdego dnia będą przypominać Tobie o tym, jak bardzo jesteś wyjątkowa. W kolekcji naszyjniki z naturalnymi kamieniami. Każdy kamień jest wyjątkowy i posiada swój unikalny odcień, refleks i inkluzje.

zobacz
Natalie Collection

Natalie Collection

Delikatna i uniwersalna a jednocześnie dodająca blasku i subtelnego akcentu, idealna na każdą okazję. Inspirowana naturą, przywodzi na myśl zawieszone na pajęczynie krople deszczu połyskujące w porannym słońcu.

zobacz
Sophie Diamonds

Sophie Diamonds

Precyzyjnie wykonana, zjawiskowa biżuteria, sprawi, że każda kobieta poczuję magię lekkości i ekstrawagancji. Inspirowana naturą. Motywem przewodnim jest pióro. Wysadzana diamentami w oprawie złota próby 585.

zobacz
Swing Collection

Swing Collection

Gustowna prostota oparta na pięknej geometrii. Wyjątkowa kolekcja łącząca klasykę z nutą nowoczesności. W kolekcji propozycje naszyjników, doskonale do siebie pasujących, które można z łatwością łączyć w dowolne sety. Jej subtelna elegancja doda blasku dziennej stylizacji biznesowej jak również wieczorowej. Kolekcja wykonana ze złota próby 585 oraz pereł rzecznych BIWA.

zobacz

Odkryj biżuterię złotą i z diamentami z naszej rodzimej produkcji

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe z naszej produkcji