Rado True Thinline Les
Couleurs™ Le Corbusier

Przedstawiamy najnowszą kolekcję zegarków Rado wykonanych w całości z ceramiki high-tech, które są wyrazem uznania dla legendy wzornictwa. W tej wyjątkowej kolekcji Rado celebruje dziedzictwo wizjonerskiego architekta Le Corbusiera. Do stworzenia zegarków w dziewięciu wybranych kolorach z palety „Architectural Polychromy” wykorzystano całą wiedzę i doświadczenie zdobyte przez ponad 30 lat pracy z ceramiką high-tech. Żywe, wyważone, odważne, wyraziste, jaskrawe, imponujące i czyste - zegarki Rado True Thinline Les CouleursTM Le Corbusier dostępne są w limitowanej edycji 999 sztuk w każdym odcieniu.

True Thinline Les Couleurs ™ LE CORBUSIER

Ojciec modernizmu

Architekt, designer, malarz, urbanista, pisarz. Człowiek wielu talentów, Le Corbusier jest uważany za jednego z najważniejszych architektów i projektantów współczesnych czasów. Urodzony w sercu szwajcarskiej krainy zegarmistrzowskiej, był pomysłodawcą wielu nowoczesnych założeń architektonicznych. Jego prace inspirowały ruch Bauhausu. Był twórcą przełomowej teorii koloru, która doprowadziła do opracowania architektonicznej palety barw.

Ojciec modernizmu Le Corbusier
Zobacz całą kolekcję RADO w Jubitom

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.