Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Monaco

TAG Heuer Monaco

Marka TAG Heuer to przede wszystkim miłość do sportu – do pasji i zawziętości jakie symbolizuje. Od samego początku, czyli od 1860 roku. Dlatego rzemieślnicy do dziś skupiają się na tworzeniu przyrządów pozwalających na dokonywanie najdokładniejszych pomiarów upływającego czasu, by móc stworzyć urządzenia, które pozwolą na ściganie się z czasem. Chronografy, które stworzyła szwajcarska firma TAG Heuer są znane do dziś. Jedną z najbardziej znanych kolekcji kojarzoną ze sportami motorowerowymi oraz samochodowymi jest linia Monaco.

Debiutująca w 1969 roku kolekcja swą nazwę zawdzięcza słynnym wyścigom samochodowym. Grand Prix Monako to jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu. Kolekcja Monaco debiutuje pierwszym zegarkiem z kwadratową, wodoszczelną kopertą i mechanizmem z automatycznym naciągiem. Niespełna dwa lata po wydaniu kolekcji Monaco zostaje nakręcony film „Le Mans” - gdzie aktor Steve McQueen zakłada charakterystyczny zegarek, co powoduje niespodziewany sukces firmy TAG Heuer. W latach 70. czasomierze z tej linii stają się ikoną designu.

Zegarki TAG Heuer to sportowa precyzja zamknięta w kopertach wykonanych z najwyższej jakości stali szlachetnej. Dzięki kwadratowej kopercie linia Monaco jest rozpoznawalna na całym świecie już przy pierwszym spotkaniu. Kwadratowe są nawet okienka, które widać na tarczy zegarka. Czasomierzom z kolekcji Monaco nie można odmówić charakteru – jest to kolekcja jedna, niepowtarzalna oraz wyjątkowa w swej prostocie, jednocześnie przyciąga uwagę przez swoje detale. Projektanci stworzyli modele z tej linii w różnych barwach - od bieli, po brąz, odcienie niebieskiego czy czerń. Dotyczy to również koloru skórzanych pasków – są one kolorystycznie dobrane do tarcz poszczególnych zegarków. Design inspirowany jest wyścigami samochodowymi. Każdy klient znajdzie coś dla siebie zwłaszcza, że nie sposób przejść obok tej kolekcji obojętnie – szwajcarska firma zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Niezwykłe zegarki z kolekcji Monaco można zakupić w sieci sklepów Jubitom. Firma ta jest oficjalnym dystrybutorem marki TAG Heuer w Polsce. W swojej ofercie posiada zegarki damskie oraz męskie, które zakupić można w sklepach stacjonarnych bądź w sklepie internetowym.