Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Link

TAG Heuer Link

Sportowe zacięcie jest jedną z cech charakterystycznych, jeśli chodzi o markę TAG Heuer. Pasja i moc zamknięta w precyzyjnych mechanizmach to podstawa szwajcarskiej firmy – to właśnie dzięki tym rzeczom, TAG Heuer utrzymuje się na szczytach zegarmistrzostwa na świecie. Jednak czasomierze tej renomowanej marki to nie tyko nacisk na sport i precyzje. To również design, który zachwyca swoim przemyślanym pięknem i klasyczną precyzją. Moda może przeminąć ale zegarki firmy TAG Heuer będą trwać wieczne.

Idealnym połączeniem designu i sportowej pasji jest casualowo-sportowa kolekcja Link. Linia ujrzała światło dzienne w 1987 roku. Posiada charakterystyczną cechę, która pozostała niezmienna pomimo metamorfoz, które przechodziła ta kolekcja przez lata. Mowa tutaj o bransolecie i jej niezwykłej budowie – jej ogniwa składają się w „podwójne S”. To wyróżniający ją trwały symbol sukcesu i stylu – gwarantuje niesłabnące zainteresowanie tą kolekcją. Bransoleta zapewnia najwyższy stopień komfortu noszenia i gwarantuje, że zegarek nie zsunie się z nadgarstka. Okrągła koperta wykonana jest z najwyższej jakości stali szlachetnej – na dodatek jest zintegrowana z bransoletą.

Kolekcja Link to kultowe chronografy zachwycające swoją elegancją i wyrafinowaniem. Przygody zamknięte w kopertach pełnych zachwycającego designu. Złożona i elegancka geometria bransolety występujących w kolekcji Link oraz luksusowe detale sprawiają, że linia ta jest symbolem wygody i stylu. Widoczna jest tutaj doskonała proporcja sportowego sznytu i ponadczasowej elegancji. Na szczególną uwagę zasługują tarcze zegarków z tej szwajcarskiej linii – minimalizm w pełnym słowa tego znaczeniu. Na tarczy można zauważyć tylko kreski, kropki bądź kamienie szlachetne, które wyznaczają upływ czasu.

Modele, które wchodzą w skład kolekcji Link to gwarancja jakości szwajcarskiej firmy. To zegarki, które zachwycą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Sieć Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem zegarków marki TAG Heuer. W swojej ofercie posiadamy zegarki damskie oraz męskie tej podziwianej przez wszystkich na świecie firmy. Do kupienia są one w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.