Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

TAG Heuer Carrera

Marka TAG Heuer stworzyła kolekcję Carrera inspirując się wyścigami samochodowymi. Klasyczne piękno i sportowa precyzja połączona w jednym mechanizmie. W swojej ofercie prestiżowa marka posiada zegarki damskie oraz zegarki męskie.

Sportowa kolekcja Carrera to historia połączona z nowoczesnością. Jest jedną z najstarszych i najbardziej znanych na świecie kolekcji zegarków znanej, renomowanej marki TAG Heuer. Sama nazwa kolekcji kojarzyć się może z ekskluzywnym samochodem marki Porsche, niemniej w rzeczywistości nazwa kolekcji szwajcarskich zegarków pochodzi od legendarnego wyścigu Carrera Panamericana, odbywającego się w Meksyku, w latach 50-tych XX wieku. Uważany był za jeden z najniebezpieczniejszych wyścigów na świecie. W 1963 składając hołd wyścigom Jack Heuer produkuje zegarek Carrera – pierwszy chronograf zaprojektowanym specjalnie dla profesjonalnych kierowców. Zegarek złamał tradycyjne zasady zegarmistrzostwa – był emocjonujący jak wyścig, dzięki któremu został stworzony. Ten model szybko stał się zegarkiem mistrzów i bestsellerem na całym świecie. To od niego pochodzą też współczesne zegarki tej linii.

Sportowe detale połączone z klasycznym designem przyniosły sukces szwajcarskiej manufakturze. Zegarkom marki TAG Heuer nie można odmówić precyzji wykonania oraz szwajcarskiej solidności. Klasyczny design – okrągła koperta, skórzany pasek lub elegancka bransoleta – spojony ze sportową elegancją to bardzo udane połączenie sprzedające się na całym świecie. W zależności od wybranego modelu zegarka TAG Heuer Carrera można wybrać nowoczesny lub klasyczny styl czasomierza. W każdym z nich urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów – posiada mechanizmy automatyczne robione w Szwajcarii oraz trwałe szkiełka szafirowe, które chronią przed uszkodzeniami, nawet w przypadku ekstremalnych wyzwań.

Dzięki swojemu haśle #DONTCRACKUNDERPRESSURE marka TAG Heuer to nie tylko szwajcarska firma tworząca arcydzieła w postaci damskich oraz męskich zegarków. Renomowana marka stała się synonimem lifestyle'u. Kolekcja Carrera to precyzja i sportowy charakter. TAG Heuer Carrera została stworzona specjalnie dla poszukiwaczy przygód i marzycieli, którzy ścigają się z czasem i nigdy nie zwalniają tempa.

Oficjalny dystrybutor jakim jest sieć salonów Jubitom posiada w swojej ofercie ponad 100 zegarków marki TAG Heuer Carrera. Zakupy możliwe są w sieci salonów Jubitom oraz w sklepie internetowym.