Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Aquaracer

na stronę

TAG Heuer Aquaracer

Zegarki TAG Heuer charakteryzują niezawodne mechanizmy oraz precyzja w działaniu. To głównie sportowe modele, które są odpowiedzią na ciągłe zainteresowanie tym stylem życia. Linia Aquaracer została zaprezentowana po raz pierwszy w 2000 roku. Ściganie się z czasem nabrało nowego znaczenia. Wskazuje na to sama nazwa kolekcji – jest to połączenie dwóch znaczących wyrazów. Łacińskie „aqua” czyli woda oraz angielskiego „racer” tłumaczony jako biorący udział w wyścigu określają kwintesencję tej szwajcarskiej kolekcji. To już nie tylko ściganie się z czasem – to wyścig z żywiołem. Każdy zegarek z tej serii został stworzony, aby móc przetrwać najbardziej wodne, ekstremalne warunki – na przykład rejs na jachcie, surfing, nurkowanie czy inne sporty wodne. W swojej ofercie TAG Heuer posiada zegarki damskie oraz męskie tej linii.

Kolekcja Aquaracer, mimo bardzo wyraźnych cech charakteryzujących modele do nurkowania, jest zaprojektowana również z myślą o noszeniu tych zegarków na co dzień. To połączenie funkcjonalności, wizerunku oraz elegancji. Modele te nie odznaczają się poczuciem masywności czy wielkimi gabarytami, a przez swoją funkcjonalność mogą one doskonale współgrać z wizerunkiem osoby aktywnej. Niektóre modele posiadają przeprojektowany bezel – jest on dwunastokątny przez co zegarki mają bardziej „kanciaste” krawędzie, które dodają bardziej surowego charakteru. Dodatkowo zegarki damskie nic nie tracą ze swojej elegancji czy stylu. Wybrane modele ozdobione są kamieniami szlachetnymi, które dodają uroczego blasku tym sportowym zegarkom. Wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej zegarki, mogą posiadać paski wykonane z materiału, kauczuku lub misterne bransolety.

Specyfikacja wielu zegarków z kolekcji Aquaracer odznacza się m. in. powłoką antyrefleksyjną, datownikiem, chronografem, fluorescencyjnymi wskazówkami oraz indeksami na tarczy czy obrotową lunetą. Jednak najbardziej znacząca jest tu wysoka wodoodporność. W zależności od modeli wynosi ona do 200 bądź 500 metrów. Daje to gwarancje bezpieczeństwa nawet przy najbardziej ekstremalnych, wodnych warunkach.

Sieć salonów Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem zegarków marki TAG Heuer. W swojej ofercie posiadamy zegarki damskie oraz męski tej renomowanej, szwajcarskiej firmy. Kolekcje Aquaracer można zakupić w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.