Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Yvon

Wśród bogatej oferty biżuterii, marka Yvon prezentuje piękne, masywne naszyjniki, które przyciągają uwagę. Wykonane specjalnie z myślą o kobietach lubiących duże formy. Do kompletu można wybrać pasujące kolczyki czy bransoletki – wiele modeli na wiele okazji. Paleta barw dodatków dopasowana jest do nastrojów i emocji gustownej kobiety. Dobierając ozdoby firmy Yvon kobieta może ukształtować swój styl i w pełni wyrazić siebie. To harmonia ukryta nie tylko w stylu, ale również w życiu każdej z nas.

Marka Yvon weszła na rynek biżuteryjny w 2005 roku i do dziś zachwyca galerią stylu jaki prezentuje. Autorskie kolekcje zostały stworzone z myślą o kobietach, które pragną podążać za trendami, zachowując jednocześnie swój indywidualny styl. To jest prawdziwa tajemnica elegancji według firmy Yvon. Rzemieślnicy połączyli szlachetne materiały, kunsztowne wykonanie i wyrafinowaną formę tworząc biżuterię, która magnetyzuje i olśniewa.

Firma Yvon prezentuje luksusowe ozdoby, wykonane według finezyjnych projektów – to odważne koncepty pozwalające na niezwykłe połączenie kolorów, materiałów czy form. Rzemieślnicy i projektanci zrywają z rutyną i wprowadzają na biżuteryjny rynek trochę kreatywności. Biżuteria jest robiona ręcznie z antyalergicznych materiałów. Yvon dba o naturę, zdrowe ciało i zbalansowany rozwój. Produkty Yvon są wykonane m.in. z miedzi, która ma liczne właściwości zdrowotne, a pokryte srebrem dodatki są poddawane procesowi rodowania. Biżuteria rodowana jest wielokrotnie bardziej odporna na czynniki zewnętrze takie jak słońce czy woda. To również dodatkowa ochrona przed zarysowaniami i naturalnymi przebarwieniami. Dodatki powstają również z naturalnych materiałów – naturalnej skóry, ceramiki, muszli mięczaków niechronionych, masy perłowej czy kolorowego kryształowego szkła. Projektanci firmy Yvon nie boją się używać wyrazistych barw i form – masywne kamienie i żywe barwy sprawdzają się idealnie w kobiecych dodatkach.

Markę Yvon można znaleźć w sieci salonów Jubitom. W ofercie znalazły się wyjątkowe bransolety, gustowne naszyjniki czy przepiękne kolczyki. Ekstrawagancka biżuteria, która zachwyci każdą kobietę lubiącą odważne dodatki. Do kupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online.