Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+
na stronę

Guess

Wyroby jubilerskie amerykańskiej firmy zostały stworzone z myślą o nowoczesnej kobiecie. Mają uzupełnić jej garderobę. Jednak głównym ich zadaniem jest podkreślić i rozświetlić kobiecą naturę. Produkty amerykańskiej marki Guess są pełne inspiracji trendami modowymi.

Firma Guess to przedsiębiorstwo, które znane jest na całym świecie z produkcji odzieży. Założone zostało w 1981 roku w Kalifornii przez francuskich braci Marciano. Imperium mody z czasem przekształciło się wzbogacając swoją produkcję o dodatki, w tym biżuterię. Wszystko po to, aby współczesna kobieta mogła poczuć się doceniona, wyjątkowa oraz piękna.

Biżuteria marki Guess to połączenie ekstrawagancji z nutą elegancją – to odzwierciedlenie wizji amerykańskiej firmy. Koraliki, kryształki, cyrkonie błyszczą i lśnią zdobiąc wyroby jubilerskie tej renomowanej firmy – zawieszki, bransoletki, a także kolczyki oraz pierścionki. Wszystko po to, aby każda kobieta mogła skomponować swój własny niepowtarzalny styl. Przez swoją różnorodność wszystkie modele biżuterii mają unikalny styl, który oddaje fantastyczny charakter marki. Dodatki biżuteryjne firmy Guess będą obłędnie wyglądać w każdej stylizacji – czy to na eleganckim przyjęciu czy na mniej formalnym wyjściu.

Wykonana z najwyższej jakości stali biżuteria w kolorze srebra, żółtego bądź różowego złota przyciągnie wzrok użytkowniczek i nie tylko. Kobiety kochające glamour oraz błysk znajdą coś dla siebie. Marka Guess prezentując swoje wyroby odpowiada potrzebom płci żeńskiej – niczym kobieca natura wśród modeli biżuterii można odnaleźć zadziorne, odważne ale też subtelne i delikatne wyroby jubilerskie. Dzięki dużej różnorodności jaka cechuje amerykańska firmę każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Oficjalnym dystrybutorem biżuterii marki Guess w Polsce jest sieć salonów Jubitom. W swojej ofercie posiadamy wyroby jubilerskie takie jak naszyjniki, pierścionki, bransoletki oraz kolczyki tej znanej na całym świecie firmy. Wszystko po to aby zadowolić użytkowniczki – każda nawet najbardziej wymagająca kobieta znajdzie coś dla siebie. Biżuteria jest do kupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.