Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -40%

Zobacz szczegóły

Presence

na stronę

Longines Presence

Marka Longines istnieje na rynku zegarmistrzowskim od prawie 200 lat co czyni ją najstarszą, zarejestrowaną firmą specjalizującą się w produkcji czasomierzy na świecie. Dzięki wprowadzanym innowacjom oraz ciągłym dążeniu do perfekcji stała się prestiżową firmą znaną na całym globie. Elegancja, a wraz z nią klasa oraz piękno to znaki rozpoznawcze skrzydlatej klepsydry. Poprzez zamiłowanie do prostych form powstała kolekcja Longines Presence, która epatuje klasyczną formą poprzez swój niewymuszony design.

Rzemieślnicy oraz projektanci zadbali nawet o najmniejszy szczegół, dzięki temu szwajcarskie zegarki cieszą się takim zainteresowaniem. Klasyczna prostota czyli duże, okrągłe tarcze, które pozwalają dojrzeć godzinę oraz stylowy skórzany pasek bądź tradycyjna bransoleta to coś co pokocha każdy miłośnik elegancji i klasy. Na tarczy zegarków można dostrzec cyfry rzymskie bądź wyznaczniki czasowe w postaci długich kresek. Jedną z cech charakterystycznych jest datownik – znajduje się on na godzinie trzeciej lub szóstej, dotyczy to jednak poszczególnych modeli. Zegarki z kolekcji Longines Presence to tradycyjna forma, która posiada w sobie nowoczesne serce czyli precyzyjny szwajcarski mechanizm.

Męskie i damskie zegarki z kolekcji Présence pochodzą z rodziny Classic. Oznacza to, można je opisać trzema słowami – czasomierze te są piękne, eleganckie i bardzo reprezentacyjne. Dzięki dużej różnorodności tarcz oraz bransolet wśród modeli Longines Presence każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie coś dla siebie. Zegarki z tej kolekcji świetnie wyglądają na nadgarstkach podczas wyjść biznesowych czy oficjalnych spotkań. Modele z kolekcji Longines Presence to zegarki o ponadczasowym designie, które podkreślą prestiż właściciela, dzięki czemu zegarki z tej kolekcji cieszą się niesłabnącą popularnością. To połączenie wyrafinowanej oprawy wizualnej z nowoczesnym mechanizmem, które zapewnia poczucie niezawodności oraz wyjątkowości.

Wszystkie oferowane w tej kolekcji zegarki damskie oraz męskie to najwyższej jakości oryginalne wyroby szwajcarskiej produkcji, które można kupić w sieci salonów Jubitom oraz na stronie internetowej. Oficjalnym dystrybutorem marki Longines w Polsce jest firma Jubitom, która gwarantuje doskonały poziom, profesjonalne doradztwo oraz najlepszą ofertę.