Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

The Longines Master Collection

na stronę

The Longines Master Collection

Longines to szwajcarska marka ciesząca się uznaniem wśród miłośników zegarków na skalę światową. Firma posiada chlubną historię i wiele osiągnięć w zakresie zegarmistrzostwa. Do dziś umacnia swoją pozycję w rankingach poprzez ciągłą rozbudowę swojej oferty. Taką kolekcją jest chociażby The Longines Master Collection, która funkcjonuje od 2005 roku. W perfekcyjny sposób ilustruje etos firmy czyli to, że elegancja w życiu jest niezwykle istotna.

Szwajcarskie zegarki tej linii wykonane zostały z następujących materiałów: 18-karatowego złota oraz stali szlachetnej. Koperty oraz bransolety poszczególnych modeli lśnią na przemian w kolorze różowego oraz żółtego złota, przetykane srebrnym metalicznym blaskiem. Niektóre modele posiadają paski wykonane ze skóry naturalnej. To modele, które zachwycą klientów Longines – damskie oraz męskie zegarki wzbudzają ciągły poklask wśród użytkowników.

Czasomierze z kolekcji The Longines Master Collection wyposażone są w mechanizmy automatyczne bądź mechaniczne a poszczególne modele różnią się specjalnymi funkcjami. Wśród funkcji można odnaleźć chronograf, fazy księżyca, datownik czy wodoszczelność. Łączą w sobie klasyczną elegancję i doskonałą jakość – dwie rzeczy, które nigdy nie przestaną zachwycać miłośników wyjątkowych zegarków. Duże, okrągłe tarcze to gwarancja przejrzystości na lata używania. Duża porcja klasy zamknięta w kopercie zegarka spod znaku uskrzydlonej klepsydry.

Kolekcja The Longines Master Collection to nie tylko szwajcarska jakość ale również wyjątkowy charakter i styl. Tradycyjne zegarki, które olśniewają swoim nieskończonym wyrafinowaniem. Stworzone dla mężczyzn, którzy chcą podkreślić swoją męskość przez luksusowy dodatek oraz dla kobiet, które chcą onieśmielać towarzystwo. Wszystko dla elegancji i ponadczasowego stylu jakimi charakteryzują się modele z linii The Longines Master Collection.

Zegarki z kolekcji The Longines Master Collection to połączenie wiedzy ekspertów i bogatego doświadczenia. Sieć Jubitom, jako oficjalny dystrybutor marki, posiada w ofercie zarówno zegarki damskie jak i męskie marki Longines. Do nabycia w sklepach stacjonarnych w takich miastach jak Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków oraz w wielu innych. Zegarki zakupić można również w sklepie online.