Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -70%

Zobacz szczegóły

Longines evidenza

Longines evidenza

Lata 20-ste XX wieku to okres wielkiej odwilży obyczajowej. Był to czas szybkich zmian na całym świecie i początek rozwoju w wielu dziedzinach. Moda i wzornictwo zrzuciło wielowiekowe kajdany zasad, a akcesoria osobiste stawały się coraz bardziej praktyczne i nabierały stylu. Szwajcarskie zegarki z kolekcji Longines Evidenza czerpią inspirację z tej szerokiej zmiany nawyków oraz stylów. Linia tych zdumiewających czasomierzy została zaprezentowana w 2003 roku i do dziś podbija serca miłośników stylu vintage.

Inspiracją w nazewnictwie był język włoski - nazwa tej kolekcji z włoskiego oznacza „dowód”. Zegarki z kolekcji Longines Evidenza to dowody precyzji, które mierzą czas z niezwykłą dokładnością, co do sekundy. Skonstruowane z myślą o kobietach i mężczyznach lubiących powiew retro w designie. Ponadczasowa elegancja oraz wyrafinowany styl połączone z zachowaniem najwyższej dbałości o detale, daje cenione na całym świecie wzornictwo oraz techniczną perfekcje.

Kolekcja Longines Evidenza wyróżnia się na tle innych zegarków uskrzydlonej klepsydry. Koperta w kształcie tonneau (beczki) przyciąga wzrok, a wykonanie z najwyższej jakości stali szlachetnej to poręczenie na lata. Innowacyjna koperta nie odbiera nic z przejrzystości cyferblatu – dalej jest on czytelny i zrozumiały. Wyznaczniki godzin w postaci cyfr rzymskich bądź arabskich czy kropek bądź kresek dalej są dobrze widoczne. Smukłe wskazówki nie pozwolą na zagubienie się w czasie. Wykonane w kontrastowych kolorach w porównaniu do tarcz, są dobrze widoczne na cyferblacie. Czasomierze z kolekcji Longines Evidenza posiadają misternie zdobioną bransoletę bądź wykonany ze skóry aligatora pasek przeszywany białą stebnówką. Podkreślają szyk i elegancje całej kolekcji.

Longines Evidenza to gwarancja szwajcarskiej jakości oraz wyjątkowy design, który skradnie serca osobom mający wyszukany gust. Miłośnicy stylu vintage odnajdą w kolekcji uskrzydlonej klepsydry, coś co pokochają na lata. W swojej ofercie firma Jubitom posiada zegarki damskie oraz męskie tej prestiżowej firmy, do kupienia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Sieć salonów Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem marki Longines.