Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -70%

Zobacz szczegóły

La Grande Classique de Longines

na stronę

La Grande Classique de Longines

Firma Longines zajmująca się produkcją luksusowych zegarków narodziła się w Szwajcarii w 1832 roku, kiedy założył ją Auguste Afassiz. Szwajcarscy rzemieślnicy od samych początków intensywnie czerpali inspiracje z tradycji, dzięki czemu pozycja marki szybko wzrosła i zdobyła szczyt zegarmistrzostwa na całym świecie. Zegarki Longines doceniane są za wysoką jakość oraz niepowtarzalne wzornictwo, które wyróżnia się innowacją niezależnie od panujących trendów.

Ta fascynacja ponadczasowym stylem zaowocowała kolekcją Longines La Grande Classique de Longines pokazaną po raz pierwszy w 1992 roku. Modele z tej rodziny to przykład typowej klasyki nad klasykami. Linia ta uosabia najstarsze tradycje marki. Fani niezawodności zostaną mile zaskoczeni – czasomierze spod uskrzydlonej klepsydry to gwarancja najwyższej jakości na lata. Szwajcarskie zegarki marki Longines to synonim szyku i jakości. W kolekcji znajdują się zegarki damskie oraz męskie.

Cecha charakterystyczna Wielkiej Kolekcji to duże, okrągłe koperty wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnych. Jest to gwarancja przejrzystości oraz elegancji. Tarcze zegarków wykonane są z masy perłowej - projektanci wykorzystali całą game kolorów, od odcieni bieli czy szarości po granat, brąz oraz czerń, nie stroniąc również od złotego koloru. Poszczególne czasomierze udekorowane są kamieniami szlachetnymi – czy jako wyznaczniki godzin, czy na owalu koperty. Misternie rzeźbione bransolety oraz skórzane paski to pewność bezpieczeństwa – zegarek nie ma prawa zsunąć się z nadgarstka właściciela. Ponadczasowe piękno to nie tylko sam design tarczy. To również specjalnie zaprojektowana koperta o ultra cienkim profilu. Dzięki temu pomimo wielkości tarczy, zegarek dalej cechuje subtelność oraz wdzięk.

Kolekcja Longines La Grande Classique to długowieczne zegarki, które będą służyły przez wiele lat. Współczesny design oraz pieczołowicie dopracowane proporcje zapewniają niegasnące zainteresowanie tą linią.

Sieć salonów Jubitom, jako oficjalny dystrybutor marki Longines w Polsce, posiada w swej ofercie zegarki damskie oraz męskie. Dostępne są one w sklepach stacjonarnych znajdujących, jak i na stronie internetowej.