Biżuteria

Dodatkowe rabaty • Nowe kolekcje • Informacje o promocjach

Dołącz do prestiżowego klubu. Zapisz się do newslettera!

+

Biżuteria i zegarki do -70%

Zobacz szczegóły

Agassiz

Agassiz

Zegarki marki Longines są kojarzone z elegancją, klasyką oraz z nieskazitelnym stylem, który zachwyci każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jednak nie tylko sam wygląd jest ważny – szwajcarska firma była wielokrotnie nagradzana na różnego rodzaju wystawach właśnie za stosowanie innowacji technicznych w swoich mechanizmach. Czasomierze tej szwajcarskiej firmy to kwintesencja zegarmistrzowskiego klasycyzmu. Do takich unikatów należy rodzina zegarków Agassiz.

Nazwa kolekcji wzięła się nie od kogo innego, tylko od samego założyciela firmy. W 1832 roku w Saint-Imier powstaje przedsiębiorstwo zegarmistrzowskie, którego właścicielem staje się Auguste Agassiz. Ku jego pamięci zostały stworzone zegarki z tej niezwykłej kolekcji. To niezwykłe klasyczne modele wykonane z najwyższej jakości materiałów m. in. 18-sto karatowego, żółtego bądź różowego złota. Marka Longines dba również o dopracowane detale takie jak pasek, który wykonany jest ze skóry aligatora czy misternie zdobionej bransolety, która zachwyca swoim kunsztem. Niektóre modele posiadają zdobienia na bezelu bądź wyznacznikach godzin zrobione z wysokiej klasy kamieni szlachetnych. Biżuteryjny – zegarek staje się nie tylko funkcjonalnym dodatkiem ale również przyciąga uwagę swoim pięknem i precyzją.

Duże, okrągłe koperty to gwarancja przejrzystości i prostej elegancji. To właśnie proste, klasyczne piękno jest kwintesencją uskrzydlonej klepsydry. Tarcza zegarka to przede wszystkim funkcjonalność – czasomierz ma pokazywać upływ czasu i tak właśnie się dzieje. To gratka dla fanów luksusowego minimalizmu. Damskie zegarki przez swój unikalny wygląd będą świetnym dodatkiem do każdego stroju – eleganckiego i nie tylko. Mężczyźni za to polubią te modele przez tę odrobinę luksusu, która będzie widoczna na ich nadgarstkach. Oryginalny design oraz pieczołowicie dopracowane proporcje zapewniają niegasnące zainteresowanie linią Agassiz. W tej kolekcji zawarty jest najwcześniejszy styl marki Longines.

Marka Longines opiera się na poszanowaniu tradycji, zasad elegancji oraz dąży do rzemieślniczego perfekcjonizmu. To wysoki poziom zegarmistrzostwa znanego na całym świecie. Jubitom jest oficjalnym dystrybutorem zegarków Longines w Polsce. W swojej ofercie posiadamy zegarki damskie, jak i zegarki męskie. Do nabycia w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.